RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 16 Cze 2024, 22:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela, 24 Cze 2007, 19:38 
Offline
Master of Typer 2005
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 20 Lis 2003, 19:48
Posty: 1427
Miejscowość: RadomskO
targowice zabrali po to by pseudozarzad nie mial z czego czerpac zyskow i wkladac je do wlasnej kieszeni

_________________
Image
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela, 24 Cze 2007, 21:31 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
moze to rowniez wam nakresli sytuacje, krotka rozmowa moja z dziennikarzem komu i czemu.

1. Skad pomysl na klub?

Pomysł na klub powstał w naszych głowach, gdy druzyna RKS została wycofana z rozgrywek. Wraz z paroma osobami: Piotrem Nagadusiem, Tomaszem Szwedzikiem, Marcinem i Damianem Lewińskimi, Łukaszem Wawszczakiem i Pawłem Mielczarkiem rozdzieliliśmy zadania i zabraliśmy się do pracy. Ze względu na to, że mieszkam obecnie we Wrocławiu współpracuje z uznanymi prawnikami z Wrocławia, między innymi przy sprawach prawnych klubu. Również moja obecność we Wrocławiu obliguje do większej ilości osób pomagających mi w Radomsku. Jest to dopiero początek naszej działalności i pomoc zarówno prawników jak i kibiców jest niezwykle potrzebna.

2. Skąd pieniądze na działalnośc klubu?

Jeśli chodzi o pieniądze, to spotkałem się z naprawde dużym zainteresowaniem ze strony radomszczańskich biznesmenów, którzy chcą nas wspierać. Póki co jednak konczymy procedury prawne i wtedy zaczniemy rozmowy ze sponsorami. Mamy bardzo konkretny plan reklamowy, ktory spodoba sie na pewno wielu firmom. Pragne również podziękować wielu instytucjom za pomoc w tworzeniu klubu. Nie ukrywam, że liczymy na współprace z biznesmenami, którzy stworzyli wielką piłkę w Radomsku, nie chcemy sytuacji w której ta drużyna ma być sporem i przyczyną podziału w mieście, wszyscy wiemy przecież jaki jest cel, a cel jest wspólny, odbudowanie piłki w Radomsku na wysokim poziomie. Oprócz sponsorów, liczymy również na symboliczne złotówki od kibiców, którzy już teraz mogą wpłacać pieniądze na konto by pomóc Nam w organizacji. Symboliczne beda tez bilety. Mlodziez uczaca sie bedzie wchodzila za darmo, a dorosli beda placili 2 złote. Do kupienia beda okazjonalne pamiatki, wielcy ludzie pochodzacy z Radomska tez obiecali dac cos na licytacje. Chcemy by nasza oferta byla w pelni profesjonalna i w znacznym stopniu indywidualna. Chcemy by sponsorzy wiedzieli na co przekazuja pieniadze, bo calkowity raport finansowy bedzie na biezaco na stronie klubu do przegladania.

3. Jak wygląda sprawa Prezesa i Zarządu klubu?

Prezesem klubu RKS 1979 Radomsko jestem obecnie ja, lecz jest to stan przejściowy. Gdyż ze względu na moje inne obowiązki jestem w stanie poświęcić się drużynie jedynie na początku działalności klubu. Przy współpracy z wieloma osobami będziemy chcieli zarządzać drużyną by ta wygenerowała stały dochód potrzebny do zaspokojenia bieżących wydatków. Potem ster przejmie osoba, która zajmie się tym społecznie i z oddaniem i która zagwarantuje Nam, że to co udało się stworzyć nie zostanie zaniedbane. Chce wspierać klub od strony medialnej, bo taki kierunek życia zawodowego wybrałem.

Jeśli chodzi o zarząd klubu, to jest to również opcja tymczasowa, która ma pomóc mi doprowadzić klub do startu w B klasie. Są w nim ludzie, którzy pomagają w sprawach organizacyjnych a są jednocześnie kibicami i robią to społecznie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i klub będzie na tyle stabilny finansowo by wystartować w klasie B, zarząd zostanie zmieniony i wybrany na zebraniu stowarzyszenia sportowego RKS 1979 RADOMSKO.

caly artykul pojawi sie najprawdopodobniej w nowym wydaniu gazety komu i czemu.

pozdrawiam.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 26 Cze 2007, 13:40 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
dziekuje za wszystkie wpłaty. wplat jest dokladnie: 0 zł 0 groszy. wybaczcie ale nie posiadam tylu pieniedzy by wszystko oplacic samemu. jesli nie zaczniecie wplacac to niestety nic z tego nie bedzie. jest zainteresowanie ze strony mediów, jest zainteresowanie ze strony paru firm, ale bez biezacych srodkow nic nie zdzialamy.

jak ktos nie chce wplacac na konto, niech daje pieniazki do gofra. nawet po 10-20 zlotych.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 28 Cze 2007, 07:52 
Offline
Master of Typer 2005
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 20 Lis 2003, 19:48
Posty: 1427
Miejscowość: RadomskO
Klub kibiców

Nie tak dawno na łamach naszego tygodnika pisaliśmy o planach radomszczańskich kibiców w sprawie utworzenia nowego klubu piłkarskiego. Dziś możemy poinformować, że powstał klub RKS 1979 Radomsko, który weźmie udział w rozgrywkach B klasy.


RKS 1979 Radomsko został oficjalnie zgłoszony do rozgrywek piłkarskiej B klasy 21 czerwca. Jak podkreślają jego założyciele, będzie to klub kibiców dla kibiców. Kibice chcą, aby kojarzył się on z nową jakością w radomszczańskim sporcie i stał się zaczątkiem silnego klubu piłkarskiego w naszym mieście. W niedługim czasie ma odbyć się spotkanie inauguracyjne nowego klubu. Zapewne podczas niego poznamy zarząd klubu, zawodników, trenera oraz miejsce rozgrywania meczów. Być może dowiemy się również więcej na temat celów sportowych zespołu. Pomysł radomszczańskich kibiców nie jest rozwiązaniem nowatorskim. Jakiś czas temu w lidze mazowieckiej występował Legion Warszawa - klub stworzony przez kibiców Legii Warszawa. Jest również zespół Stomilowcy Olsztyn - stworzony przez fanów nieistniejącego już olsztyńskiego Stomilu. Nowemu klubowi życzymy powodzenia - zarówno na niwie organizacyjnej, jak i sportowej.

zródło. http://www.poprostu.info.pl
autor: Przemysław Jafra

_________________
Image
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 29 Cze 2007, 23:17 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 3 Lut 2005, 18:56
Posty: 435
Miejscowość: RADOMSKO
Powstał nowy klub OK. A przeciez powstała jakaś grupa doradcza która miała ratowac RKS RAdomsko, wybrano przeciez przewodniczącego, zastepce, sekretrza. Jak ta sprawa wyglada na dzis jest to wogole kontynuowane? niech wypowiedza sie osoby poinformowane :) .

_________________
ImageImageImage

:x !!! Nigdy NIE ZGINIE RKS Nigdy NIE ZGINIE !!! :x


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 30 Cze 2007, 05:26 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
Obawiam się że ta jak i inne sprawy związane z ratowaniem "starego" RKSu zostały zaniechane.

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 30 Cze 2007, 09:49 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
z tego co mi mowili znajomi zaangazowani w te kwestie, to byla to droga do nikad. 7 mln dlugu w klubie A klasy :D, jak zobaczyl to prawnik to sie zasmial. natomiast my jestesmy zobligowani niesc pomoc RKSowi i jesli przedstawione zostana nam jakies ciekawe propozycje to zawsze bedziemy pomagac.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 3 Lip 2007, 20:51 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
WYCHOWANI W NIENAWIŚCI....... ale serca mamy dobre

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela, 29 Lip 2007, 22:41 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
Terminarz meczy RKS w rundzie jesiennej na http://www.YBB.prv.pl

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 30 Lip 2007, 13:29 
Offline
*
*

Rejestracja: Piątek, 13 Lut 2004, 19:50
Posty: 192
Miejscowość: starowiejska
zmienic moderatora...moze jakas ankieta ????

_________________
Z tamtej strony Jeziora ....


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group