RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 16 Cze 2024, 12:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Poniedziałek, 2 Sty 2006, 18:54 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
Piszcie tu najzabawniejsze sytuacje jakie wydarzyły sie w radomsku na wyjazdach,itd,oraz te o których słyszyeliście gdzies w polsce,nie musza byc mecze
1.Kiedyś jechaliśmy na mecz do gomunic.było nas 5 ekipa kloszard.Rafał k.zostawił w pociągu na frytkownicy flage HOOLIGANS,która pojechała do radomska sama.Polbiegliśmy na stacje kobitka zadzw.do kierownika pociągu,ten wysłał kanara kanar znalazł plecak z flagą wziął go ipodał innemu kamarowi i flaga wróciła nastepnym pociągiem do gomujnic.ładny fuks :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 2 Sty 2006, 21:16 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 13 Lis 2004, 16:23
Posty: 475
Miejscowość: Jagiellonska
Ja pamiętam taką bardzo śmieszną sytuacje na biosku pewnie wiekszosc z was obecnych na młynie też. Był to mecz RKS-u nie pamietam z kim :-P Ale pamiętam takiego kolesia masarzyste ksywa Crazy Frog koles biegał chyba szybciej niż wszyscy zawodnicy na boisku.Koleś był dobry :-) :-) :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 2 Sty 2006, 21:38 
Offline
****
****

Rejestracja: Środa, 15 Gru 2004, 14:31
Posty: 666
no kolo był dobry to chyba z radomiakiem gralismy
ja najweselej wspominam wyjazd do mławy była to sobota wielkanocna kazdy z jajkami do swieconki a my na mecz juz w drodze powrotnej zjezdzamy na zajazd koło bełchatowachłopaki skoczyli po browary stojimy chwile saczac owy trunek w tym czasie podbija do nas korwa i sie pyta prosto z mostu czy nie mamy ochoty sie zabawic my ze mamy ochote ale z kasa krucho to ta odrazu odchodzi nagle staneła odwraca sie i mowi to wesołych swiat chłopaki

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NLFi7Zn9NFI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 2 Sty 2006, 23:47 
Offline
Master of Typer 2005
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 20 Lis 2003, 19:48
Posty: 1427
Miejscowość: RadomskO
ja to pamietam takie cos jak byl mecz ze szczakowianka u nas co wygralismy 2-1 ja jeszcze wtedy bylem na glownej . a z tego meczu najbardziej mi sie podobalo jak pilkarze ze szczakowej wchodza na boisko a my glosne wypierdalac zlodzieje ( caly stadion ) no i gwizdy. i jeszcze takiego kolesia spamietalem zreszta siedzial obok mnie i klnol jak trza w zyciu tyle bluzg nie slyszlaem a kierowal to do pana Fudaly ( prezes szczaksy ) normalnie myslalem ze mnie tam rozniesie ze smiechu

_________________
Image
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 4 Sty 2006, 13:33 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
a jak jechaliśmy na mecz do kietrza i kurwy zabrały nam 3 kominiarki założyły sobie na głowe i chodziły po trasie i machały do ludzi i pokazywały cycki :lol: :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 7 Sty 2006, 20:41 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Hehe to pamietam, a w drodze powrotnej z kietrza miejscowi rzucali do nas jablkami i trawa :lol:

Ze smiesznych sytuacji przypomina mi sie jak podczas meczu ze stalowka ich ziomale z rakowa przyjezdzali na raty pociagiem. byla juz chyba druga polowa jak na pajdaka uslyszelismy glosne spiewy 2 medalikow. Za bardzo cwaniakowali spiewajac ze sa u siebie. Nasza reakcja byla natychmiastowa i dorwalismy ich kolo basenu...dosc konkretnie obilismy... a pozniej wzielismy na picie :lol: :lol: :lol:

Podczas pierwszego wyjazdu na Borute Zgierz do Gomunic, kiedy to opanowalismy wioske, a jakis pajac pod sklepem wyskoczyl do jednego z naszych z siekiera !!! :?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 10 Sty 2006, 14:56 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
no a jeden z tych rakowiaków wpadł w kupe :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 10 Sty 2006, 15:28 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
A pamietacie w Kielcach pana Rafała K. jak sie prezentował w kibelku na stadionie :D :-)
Image

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 10 Sty 2006, 19:26 
Offline

Rejestracja: Czwartek, 30 Gru 2004, 12:46
Posty: 83
wiem ze odbiegam od tematu ale chcialam oglosic ze nasz Wodzislawski kumpel po fachu-RYBNIK ma dzisiaj 20 urodzinki :D wiec jeszcze raz wszystkiego naj naj naj!!!!! ,,NIECH MU GWIAZDKA POMYSLNOSCI....''Itd :-D

a jesl chodzi o zabawne sytuacje to najbardziej utkwila mi akcja pewnego pana z Oderki (nie wiem czy moge ujawnic kto to ,ale wtajemniczeni pewnie wiedza o kogo chodzi ) w stosunku do łodzkich zakonnic oraz przezabawne rozmowy z sukami na łodzkim stadionie :D he he...,,bylo na co popatrzec''!! :lol:


Ostatnio edytowany przez misia czewa, Środa, 11 Sty 2006, 20:34, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 11 Sty 2006, 17:59 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
ale jaja.
rafał jest teraz na emigracji.Ale wtedy numer odjebał :lol: :lol:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group