RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Poniedziałek, 17 Cze 2024, 00:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 12 Lip 2006, 10:03 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
Cytuj:
i jak wlanczam tv i widze 7 murzynów i 4 bialych ( z czego jeden i tak nie jest francuzem) to w pierwszej chwili mysle, ze to jakas afrykanska druzyna gra (tym bardziej, ze mieli takie specyficzne koszulki) jak ma to byc reprezentacja Polski to niech grają Polacy


To sobie poczytaj trochę o hstorii Francji, dawnych koloniach, obecnych terytoriach zależnych, sytuacji demograficznej, a może Ci się rozjaśni co nieco! :)

Żadna polska drużyna nie miała jeszcze tak sławnego trenera (3 razy mistrz Hiszpanii z Realem!!!), ani nawet zawodnika w swoich szeregach, więc zapowiada się ciekawie. Inna sprawa to problem, że nie bedzie miał z kogo za bardzo wybierać, bo przecież na poziomie reprezentacyjnym gra niewielu polskich grajków... Może jednak jego nazwisko, warsztat trenerski i sukcesy (oby były od początku) przyciagną młodych z zagranicy (np. Szatela, Delura i inni).

A swoją drogą to już chyba większość z Was zapomniała, że tak naprawdę dzięki Olemu Polska zagrała na Mundialu w 2002 roku, tak jak dzięki Frankowi w 2006! Więc szacunek dla niego, bez względu na późniejsze akcje! :-x


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 12 Lip 2006, 10:25 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Tak i tu sie zgadzam co do Olego.To dzieki niemu awansowaliśmy do Mistrzostw Świata.W eliminacjach do Mundialu Oli został najlepszym strzelcem strzelając najwięcej bramek.
Nie wiadomo jak jest z Cantoro.Starał sie o Polskie obywatelstwo i ciekawe czy dostał.
Co do Leo to przypominam że wszystkie jego sukcesy były osiągnięte młodymi zawodnikami w reprezentacji jak i klubach zagranicznych.
Srednia wieku w T&Tobago na Mundialu to 21 lat.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 12 Lip 2006, 19:45 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 22 Lis 2004, 14:23
Posty: 151
Miejscowość: RaDoMsKo
Tak juz jest w Polsce ze jak ktos dobrze gral ale potem mu nie idzie to jush wtedy nikt nie doceni co zrobil wczesniej. Takim przypadkiem nie jest tylko Oli ale np z Malysz. Wiekszosc osob pamieta juz tylko jego porazki a nie wspaniale zwyciestwa... :( Z tego co wiem to wlosi do tej pory podkreslaja i doceniaja to co zrobil Boniek dla Juve. Jesli chodzi o naszego nowego trenera to podoba mi sie ta decyzja moze nie bedzie juz powolan takich jak Mila Gancarczyk.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 12 Lip 2006, 20:08 
Offline
**
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 5 Sie 2005, 08:16
Posty: 212
pawCio napisał(a):
Tak juz jest w Polsce ze jak ktos dobrze gral ale potem mu nie idzie to jush wtedy nikt nie doceni co zrobil wczesniej. Takim przypadkiem nie jest tylko Oli ale np z Malysz. Wiekszosc osob pamieta juz tylko jego porazki a nie wspaniale zwyciestwa... :( Z tego co wiem to wlosi do tej pory podkreslaja i doceniaja to co zrobil Boniek dla Juve. Jesli chodzi o naszego nowego trenera to podoba mi sie ta decyzja moze nie bedzie juz powolan takich jak Mila Gancarczyk.


Jesli o mnie chodzi to co pamietam o zwyciestwach jesli chodzi o Polske to zawsze bede pamietal ( tak jak wspomniales o Malyszu) Co do Oliego to tez byl bardzo dobry zawodnik i caly czas go doceniam mimo iz juz nie gra u nas w Reprezentacji. Mila, Gancarczyk (prawda) ale jeszcze moze nie bedzie powolywal Rasiaka :) .

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 12 Lip 2006, 21:09 
Offline
****
****

Rejestracja: Środa, 15 Gru 2004, 14:31
Posty: 666
pawCio napisał(a):
Tak juz jest w Polsce ze jak ktos dobrze gral ale potem mu nie idzie to jush wtedy nikt nie doceni co zrobil wczesniej. Takim przypadkiem nie jest tylko Oli ale np z Malysz. Wiekszosc osob pamieta juz tylko jego porazki a nie wspaniale zwyciestwa... :( Z tego co wiem to wlosi do tej pory podkreslaja i doceniaja to co zrobil Boniek dla Juve. Jesli chodzi o naszego nowego trenera to podoba mi sie ta decyzja moze nie bedzie juz powolan takich jak Mila Gancarczyk.


powiem ci tak
twoj czarny Oli moze wrocic do kadry i grac w niej najlepiej ze wszystkich
a ja tego czarnucham i tak pierdole

ZEBY POLSKA BYŁA POLSKA A POLACY BYLI BIALI

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NLFi7Zn9NFI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 13 Lip 2006, 09:48 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
To dobrze Litman że mieszkasz w Radomsku i kibicujesz RKS.Bo co to by dopiero było gdybyś mieszkał w Szczecinie i kibicował Pogoni.Tam 99%murzynów.
Ale zgadzam sie z Litmanem bo troche to śmieszne jak naród jest biały a tu w reprezentacji gra murzyn.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 13 Lip 2006, 11:49 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 9 Maj 2004, 13:24
Posty: 1017
Miejscowość: Radomsko
Cytuj:
Najlepszy piłkarz mistrzostw świata w Niemczech Francuz Zinedine Zidane zamierza wyjechać do Algierii, aby "odnaleźć swoje korzenie" i tam zamieszkać.

"Mam ochotę tam żyć. I muszę tam żyć" - oznajmił Zidane w wieczornym programie w telewizji prywatnej TF1.

Zidane urodził się w Marsylii, ale jego rodzina pochodzi z wioski Bejaia, około 250 km na wschód od Algieru. Po raz ostatni odwiedził tamte strony w 1986 roku.

Po porażce w finale mistrzostw świata prezydent Algierii Abdelaziz Bouteflika napisał do piłkarza list i zaprosił go do kraju. "Algieria i Algierczycy są z Pana dumni" - podkreślił.

_________________
Żółte serce, krew w błękicie, TYLKO eRKSa ponad życie!
Image
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 13 Lip 2006, 21:00 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Widze ze temat wam zjechal troche na "lewo", ale przynajmniej widac kto ma poglady z epoki kamienia lupanego :(
Jesli jednak macie na tyle odwagi zeby zaprotestowac przeciwko Nigeryjczykowi w barwach RKS-u to powodzenia :?

A co do Leo to wydaje sie ze to b. dobry wybor. Ma gosciu charyzme i doswiadczenie, a to z pewnoscia zaowocuje w niedlugim czasie.

I wreszcie no more Rasiak !

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 13 Lip 2006, 23:22 
Offline
****
****

Rejestracja: Środa, 15 Gru 2004, 14:31
Posty: 666
rozumiem ze jestem jednym z tych ktorzy maja poglady z epoki kamienia łupanego ?

ale coz mowcie i piszcie co chcecie dla mnie wartosc ma Polska ktora jest biała

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NLFi7Zn9NFI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 20 Lip 2006, 11:16 
Offline

Rejestracja: Sobota, 9 Kwi 2005, 19:22
Posty: 7
holendrzy sa dobrzy w te klocki, poczekamy zobaczymy


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group