RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 16 Cze 2024, 14:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Plock
PostWysłany: Sobota, 6 Sty 2007, 11:35 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
Smieszna historia spotkala mnie i nie tylko podczas wyjazdu na mecz z ówczesna Petrochemią Plock.Przegralismy wtedy chyba 6:1 a honorowe trafienie uzyskał juz chyba w doliczonym czasie gry Andrzej Sermak.No nic ale to nie warzne.W drodze powrotnej nieco przybici postawa swoich pupili postanowilismy poprawic sobie humoru - "PROMOCJĄ" Wpadlismy do sklepu kazdy brał co chcial, a BUNIOWI - ktorego zapewne wszyscy znaja zachcialo sie Chipsow.Byly one na najwyzszej półce a poniewaz BUNIO nie nalezal do dryblasow skakał po nie, ale niestety bez rezultatu.W koncu oburzony krzyknał - k...a czy ktos mi może siegnąc te pierdo... chipsy!!!Ktos mu tam siegnal i BUNIO był w siódmym niebie.Oczywiscie pozniej w autobusie wszyscy patrzyli jak je wpier....Takiego szczesliwego BUNIA jeszcze nigdy chyba nie widziałem!!!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group