RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 16 Cze 2024, 23:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Poniedziałek, 11 Gru 2006, 00:43 
Offline
*
*

Rejestracja: Wtorek, 16 Sie 2005, 10:07
Posty: 143
Słyszałem z pewnego źródła (mam do niego przynajmniej do tej pory 100% zaufania):
1. Rks zwrócił się do miasta o 30tyś zł na pensje dla zawodników ,bo nie ma kasy na wypłaty. Miasto odmówiło bo nie ma takiej mocy prawnej przekazać prywatnej firmie ,jaką jest klub pieniędzy na wynagrodzenia.
2. W niedzielę sprzedano ostatnie dwa samochody erksy. Podobno kasę z nich zabrał komornik.
Co o tym sądzicie???


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 11 Gru 2006, 01:44 
Offline
****
****

Rejestracja: Piątek, 28 Lis 2003, 15:50
Posty: 561
Miejscowość: z drogi
niestety wszystko zgodnie z zalozeniem tadeusza:/
obilo mi sie o uszy, ze jego czarni mieliby zajac miejsce RKSu po wygranych przez milczanowska wyborach
a lenku sie tak napinal ze ma z nim kose, a pozniej razem na stadionie przy okazji meczu RKSu...

_________________
ma drużyna - ma jedyna!
ImageImage


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 11 Gru 2006, 09:52 
Offline

Rejestracja: Środa, 20 Wrz 2006, 20:59
Posty: 81
Miejscowość: CENTRUM
też słyszałem że od września co niektórzy piłkarze (a może i wszyscy-tego nie wiem) nie widzięli żadnych pieniędzy:/ no cóż... na pewno nie jest w klubie za wesoło... Co do przejęcia przez TEDa klubu też słyszałem o tym i to raczej z poważnego źródła więc tak naprawde nie wiem co o tym myśleć. Prawda jest taka że wkrótce się wszystko okaże...

_________________
Stara Gwardia - TYLKO RKS!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 11 Gru 2006, 17:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 9 Lut 2006, 19:01
Posty: 42
Miejscowość: Stobiecko Szlach.
Ja pierniczy musimy manifestacje zorganizować albo coś bo te wladze miasta to przesadzają. A Dąbraowski niech odrypie sie od naszego stadionu. :P :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 12 Gru 2006, 14:47 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
Milczanowska jako prezydent miasta powinna otwarcie zabrać głos w sprawie i wypowiedzieć się jakie jest jej stanowisko co do sportu w Radomsku oraz piłki nożnej która w tym mieście jest od lat. Na razie to tylko słyszę pogłoski i plotki o tym że RKS-u nie będzie że zajmie jego miejsce klub Czarnych i inne niepotwierdzone wiadomości. Myślę że nie tylko ja ale wszyscy kibice oczekują konkretnej odpowiedzi na pytanie jakie jest stanowisko prezydenta miasta oraz UM do RKS-u. Jak ta współpraca będzie się układała czy będzie w ogóle możliwa za władzy Anny M.

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 12 Gru 2006, 18:15 
Offline
*
*

Rejestracja: Wtorek, 16 Sie 2005, 10:07
Posty: 143
Jedno trzeba zrozumieć ,ze klubu w takiej formie jak jest teraz ( czyli ze nie jest miejskim klubem ) miasto, powiat ani gmina finansować nie może. Może przeznaczać pare złotych na szkolenie młodzieży a i tak nie wiem czy samemu klubowi czy np tylko MOSiR-owi. Może zajmować się stadionem itd ( co ma miejsce ), ale pretensje trzeba wg mnie zgłaszać pod adresem naszych biznesmenów i działaczy klubowych, bo obcymi pieniędzmi rządzić jest najłatwiej ( patrz>poprzedni zarząd rks ).
Wiecie ja tez bym chciał zeby mi miasto dało kaskę bo jestem jego obywatelem itd ale jakim prawem? :)
Miasto może dać klubowi w zarząd np. targowice, co miało miejsce , ale musi mieć nadzór nad zarządzającymi targowicą ludzmi ( co nie miało miejsca bo słowik nawet nie wiedział jaki dochód może miasto z targowicy uzyskać i ile kasy na lewo biorą od ludzi nasi pseudorekaesowscy działacze)
uhhh ale sie rozwinąłem..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 12 Gru 2006, 19:42 
Offline
*
*

Rejestracja: Czwartek, 30 Cze 2005, 12:17
Posty: 156
Miejscowość: Gubernia
Przed chwila mowili na ntl-u ze zarzad klubu zwrocil sie do radnych z prosba o kase bodajze 30 tys zl miesiecznie. Ale nie wiedza jeszcze czy dostana. Jak zwykle cos kreca. :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 15 Gru 2006, 11:44 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 7 Lip 2004, 21:26
Posty: 313
Miejscowość: stąd
Rada Miasta powołała specjalną komisję ds RKS. Przewodniczącym jest S.Sankowski. Już sie kilka razy spotkali w ciągu tygodnia z klubem. Mają znaleść sposób na przejęcie stadionu i dofinansowanie klubu.

I jeszcze jedna ciekawostka. Poprzednia wycena wartości stadionu była zrobiona przez zaufanego człowieka Słowika i wyszło że obiekt jest wart 4,5 mln. Teraz okazuje się ze jest wart 9 mln. Czyżby celowo zaniżono watrośc, po to, żeby ktos go tanio przejął?????

_________________
Człowiek to brzmi dumnie........


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 28 Gru 2006, 20:49 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
w styczniu w Wolborzu jest turniej pilkarski i RKS Radomsko jest zaproszony tak samo jak Czarni Radomsko i Omega Kleszczow ciekawe czy zarzad przyjmie zaproszenie a kopacze pojada

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 29 Gru 2006, 14:19 
Offline
**
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 5 Sie 2005, 08:16
Posty: 212
mlekołak napisał(a):
w styczniu w Wolborzu jest turniej pilkarski i RKS Radomsko jest zaproszony tak samo jak Czarni Radomsko i Omega Kleszczow ciekawe czy zarzad przyjmie zaproszenie a kopacze pojada


Jak dla mnie powinni przyjac to zaproszenie. Kazy mecz jest wazny przed rozpoczeciem rundy wiosennej.Skoro to jest w Styczniu moze beda jacys nowi zawodnicy i zobaczymy na co bedzie stac eRKSe wiosna :D .RKS DO BOJU :-x

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group