RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 16 Cze 2024, 12:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Piątek, 20 Cze 2008, 16:33 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
Swoje relacje kto, gdzie, jak zachowajcie dla siebie, każdy kto był wie. Zwróciliśmy na siebie uwagę w mieście i o to nam chodziło.

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Piątek, 20 Cze 2008, 19:35 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
nie mogłem sie urwac z pracy,ale wielki szacunek i podziękowania dla tych co byli i protestowali.
W rmf-ie wzmianka była dwa razy,raz przed akcją,drugi w czasie trwania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Piątek, 20 Cze 2008, 20:28 
Offline
***
***

Rejestracja: Poniedziałek, 10 Mar 2008, 19:46
Posty: 428
może w końcu ktoś z zewnątrz sie zainteresuje sportem w Radomsku bo jak widać na nasze władze liczyć nie można :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Sobota, 21 Cze 2008, 10:05 
Offline
******
******

Rejestracja: Wtorek, 13 Maj 2008, 12:55
Posty: 1423
Miejscowość: EBE
Ten kto oglądał NTL i reportaze o stadionie bedzie wiedział ze mieszkancy maja takie samo zadanie jak i my czyli nie jestesmy sami. :o

Był bedzie jest tylko :P

_________________
twardy mur sztucznych podziałów, zespolony oszczerstwami, kto jest sam na pewno przegra - skinheads ponad podziałami!
mlekolak napisał(a):
to była proba rozruszania forum, bedziemy ja powtarzac cyklicznie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Sobota, 21 Cze 2008, 10:31 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 3 Lut 2005, 18:56
Posty: 435
Miejscowość: RADOMSKO
reportaż NTLu

http://tvntl.pl/index.php?option=com_co ... 2&Itemid=1

_________________
ImageImageImage

:x !!! Nigdy NIE ZGINIE RKS Nigdy NIE ZGINIE !!! :x


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Sobota, 21 Cze 2008, 14:35 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
PANOWIE TERAZ ZROBMY TO NA PASACH KOLO MDK TYLKO NIE NA TYCH KOLO BP TYLKO TYCH OD STRONY PARKU, TAM NIE POSTAWIA DROGOWKI TO NA BANK,I POCHODZIMY W KOLO WTEDY NIC NIKOMU NIE ZROBIA , TO MOJA PROPOZYCJA, USTALMY DATE?????? :P :P :P :P :P :P :P :P

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Sobota, 21 Cze 2008, 23:31 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 23 Sie 2006, 21:27
Posty: 992
Krótki opis.

Już parę dni przed zapowiedzianym protestem rozpoczynamy przygotowania, malowanie transparentów, rozwieszanie plakatów, załatwianie mediów; gazet, tv, rozgłośni radiowych. Wszystko szło po naszej myśli do czasu nadejścia protestu. . .
Ok. godz. 14-14.30 rozwieszamy 3 transparenty. Na proteście zjawiło się na moje oko ok. 120 - 130 osób (mogłem się mylić). Już po wejściu na pasy o godz. 15 usłyszeliśmy syreny nadjeżdżających wozów policyjnych. Wiadomo już było że mundurowi zaczną sprawiać problemy. I tak się stało . . . Zaczęli nas rozpędzać z ulicy, filmować i spisywać, przy okazji wlepiając mandaty. Lecz się nie poddaliśmy . . . Przenieśliśmy się po pewnym czasie w stronę c``entrum gdzie są blokowane przejścia, m.in na wiadukcie, ul. Reymonta, Placu 3-go Maja. Przez ten czas towarzyszy nam co najmniej jeden radiowóz nie robiąc nic. Po dojściu do skrzyżowania na ulicy Krakowskiej wszyscy w niesmacznych minach rozchodzimy się do domów.
Ogólnie protest można ocenić na +|-. Gdyby nie ta policja . . . Zrobiliśmy swoje i zwróciliśmy przede wszystkim na siebie uwagę. Lecz na tym wszystkim nie zaprzestaniemy !!!!!! Będziemy nadal walczyć, aż do skutku! Szkoda tylko że poniektórzy mieli to głęboko w dupie i nawet nie przyszli z nami strajkować.
Z tego miejsca chcę również podziękować wszystkim którzy brali w tym udział, głównie chodzi mi o malowanie transów itd. :) Tylko szkoda że tak mało osób w tym brało udział bo zaledwie było to 6-8 osób. No nic . . . To by było na tyle. Nie łatwo coś opisywać późnym wieczorem i w dodatku po dniach Radomska. :lol: Do zobaczyska w najbliższym czasie, oczywiście w jak największej liczbie.

P.S Jeżeli coś pominąłem, proszę o dopisanie. ElO 8)

WALCZYMY O STADION !!! :wink:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Niedziela, 22 Cze 2008, 07:58 
Offline
******
******

Rejestracja: Wtorek, 13 Maj 2008, 12:55
Posty: 1423
Miejscowość: EBE
wojtasek napisał(a):
PANOWIE TERAZ ZROBMY TO NA PASACH KOLO MDK TYLKO NIE NA TYCH KOLO BP TYLKO TYCH OD STRONY PARKU, TAM NIE POSTAWIA DROGOWKI TO NA BANK,I POCHODZIMY W KOLO WTEDY NIC NIKOMU NIE ZROBIA , TO MOJA PROPOZYCJA, USTALMY DATE?????? :P :P :P :P :P :P :P :P



Racja, jestem za tylko moze tak nieoficjalnie bo znowu manifa została by przerwana

_________________
twardy mur sztucznych podziałów, zespolony oszczerstwami, kto jest sam na pewno przegra - skinheads ponad podziałami!
mlekolak napisał(a):
to była proba rozruszania forum, bedziemy ja powtarzac cyklicznie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Niedziela, 22 Cze 2008, 08:59 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
No to bierzcie sie do roboty. Ja, Mlekołak, Młody Kotlet, Kaszmen, Pumba, Zbroja i Sebo rozpoczelismy ten protest więc mam nadzieje że inni tez to pociągną.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Niedziela, 22 Cze 2008, 10:37 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
dzisiaj na dniach radomska na zakonczenie imprezy zawsze wystepuje PREZYDENT, WIEC MOZE ZBIERZMY SIE TAK O 21 np kolo krzyza ,i krzknijmy cos na koniec w naszej sprawie jak wyjdzie fajnie by bylo zebysmy byli w barwach klubowych, co wy na to, PISZCIE CO O TYM MYSLICIE????

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group