RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 28 Kwi 2024, 22:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Letnie wakacje 2011
PostWysłany: Piątek, 4 Mar 2011, 06:57 
Offline
******
******

Rejestracja: Czwartek, 10 Cze 2004, 11:06
Posty: 1808
Miejscowość: Folwarki
Właśnie - gdzie polecacie jechać ? Gdzie byliście ostatnio, gdzie wybieracie się w tym roku ??? Ja zastanawiam się nad Chorwacją Bułgarią bądź polskim morzem. Rok temu byłem w Międzyzdrojach - nie polecam Jeden chujowy klub gdzie były same małolaty, większość to niemcy, a ceny jak to nad naszym morzem średnio atrakcyjne. Jedyny plus to to że warunki miałem w miarę. Za to 4 dni w sielpi - jak to w sielpi:) bajka:) Podzielcie się swoimi wrażeniami

_________________
Ból to cena jaką płacimy za siłę!
I'm show you HOW GREAT I AM !!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 4 Mar 2011, 15:18 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 6 Gru 2003, 11:10
Posty: 592
Miejscowość: fc.p
Ja myślę co by jechać do Turcji albo na Ibizę :D

jeśli miałbym Ci polecić wakacje w Polsce to chyba Mielno bym Ci polecił.
W tamtym roku byłem w Hispzanii w Lloret De Mar (warto jechać bo jest blisko do Barcelony, morze zajebiste, dyskoteki dobre, lasek w chuj, jest tam zajebisty aquapark www.waterworld.es, no i co jest ważne nie jest bardzo drogo:)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 4 Mar 2011, 21:08 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 24 Sty 2007, 15:47
Posty: 633
Ja bym ci Kotlet szczerze Turcję odradzał, wiadomo jest taniej, ale tam jest huj nie wypoczynek, wszedzie dzikusów, jestes praktycznie ograniczony, bo poza teren osrodka wychodzisz juz na wlasna odpowiedzialnosc, a tam syf kiła i mogiła. Kumpel był i tak jak piosałem, z racji tego ze jest w miare tanio, jest od zajebania ruskich i ukraincow, no i niestety Polaków którzy zgrabnie korzystaja z all inclusive i piją ile wejdzie, a potem strach na hotelowy basen wyjsc, bo wiecznie dymy i rozpierducha, a juz nei daj boze jedziesz z laska, to kiła jak huj. Jak juz coś Ibiza z tych dwóch o niebo lepsza, wogole ten kierunek na wakacje jest moim zdaniem najlepszy, czyli Hiszpania, sam byłem w tamtym roku na Wyspach Kanaryjskich, i jak bym miał w tym roku gdzies jechac to bym pojechal w to samo miejsce, polecam, bo naprawde jest to raj na ziemi, wyporzyczasz sobie samochod, i walisz gdzie chcesz, paliwo tanie jak barszcz, fajki jeszcze tansze, a samo miejsce jesli chodzi o wypoczynek jest poprostu zajebiste. Jesli ktos chce wiecej informacji na temat Kanarów, służę pomocą.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 4 Mar 2011, 22:52 
Offline
******
******

Rejestracja: Czwartek, 10 Cze 2004, 11:06
Posty: 1808
Miejscowość: Folwarki
Ile tydzień na Kanarach ??

_________________
Ból to cena jaką płacimy za siłę!
I'm show you HOW GREAT I AM !!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sobota, 5 Mar 2011, 09:56 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 24 Sty 2007, 15:47
Posty: 633
jak ostatnio patrzałem tą samą ofertę co ja byłem, od takiej babki z Anglii, to miała 185 funów na tydzień, tyle że jest to self catering, czyli wiadomo trzeba samemu zaopatrzyc sie w jedzenie, ale to nawet lepsze rozwiazanie, bo jak pobalujesz czy pujdziesz gdzies na balety wieczorem to nie omija cie posilek za ktory zaplaciles, ale jest tez opcja wykupu juz na miejscu trzech posilkow na stołówce. Jak coś moge podrzucić tą stronkę, jest tam pełno prywatnych ofert


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sobota, 5 Mar 2011, 17:39 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Ja jak co roku standardowo Zakopane i Świnoujscie plus dodatkowo w tym roku Grecja a dokładnie wyspa Skiathos.
Jezeli chodzi o Zakpane to tylko tak na ok 5 dni by jak to sie mówi odchamić się. Noclegi załatwiam sobie w kwaterach prywatnych (ok 35 - 50zł od osoby zaleznie od standardu ). Jak zawsze w okresie letnim do zajebania ludzi ale jeżdze tam tylko z powodu mojej fascynacji górami.
Jedzenie jak to w miejscowości wypoczynkowej.

Świnoujście - wiadomo jak to jest nad naszym morzem trzeba trafic w odpowiednia pogode bo tak to wielka kaszana. Pokoje tak samo kwatery prywatne w cenie od 40zł do 60zł za osobe chyba ze jest wiecej osób to opłaca sie brac apartament.
Ogólnie mała miejscowośc ale podoba mi sie. Jedna wielka promenada, od zajebania niemców, blisko Miedzyzdroje, najszersza plaża w europie, w huj pozostałosci po wojnie ( bunkry, forty ). Mało rozrywki typu kluby i dyskoteki. Za to co chwila jakas zabawa wieczprem na plazy lub na promenadzie.

Co do Grecji to wybieram sie tam po raz drugi. Jak dla mnie zajebiscie. Zawsze słoneczko, ciepła woda, co wieczór imprezka przed hotelem, świetne wycieczki fakultatywne, duzo ale to duzo wina. Ostatnio byłem w Olimpic Beach. Od zajebania skuterów i czasem bezpanskich psów.
Co do kasy to wycieczke za granice zawsze wykupuje juz w listopoadzie gdyz jest najlepsza promocja i zawsze o te 200zł taniej. Do Grecji jechałem autokarem, trza miec paszport bo przejeżdza sie przez Serbie ( zalezy jakie biuro podróży )
Teraz wybieram sie na wyspe Skiathos. Zobaczymy jak bedzie.

eRKSa ( fc. LONDON )

Dobrze piszesz, rok temu byłem w egipcie i powiem tak ze poza hotelem czułem sie jak bym był cały czas sledzony - bo tak jest.
Co chwila ktos cie zaczepia, chce byś cos kupił, dał kase, targował sie, pekin jak huj. Ogólnie nie ma sie czego bać bo za kazdym gościem z naszej wycieczki chodził tajniak i pilnował wszystkiego ale mamy te lata a tam czas jak by sie zatrzymał.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sobota, 5 Mar 2011, 20:26 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 24 Sty 2007, 15:47
Posty: 633
Jocker napisał(a):

eRKSa ( fc. LONDON )

Dobrze piszesz, rok temu byłem w egipcie i powiem tak ze poza hotelem czułem sie jak bym był cały czas sledzony - bo tak jest.
Co chwila ktos cie zaczepia, chce byś cos kupił, dał kase, targował sie, pekin jak huj. Ogólnie nie ma sie czego bać bo za kazdym gościem z naszej wycieczki chodził tajniak i pilnował wszystkiego ale mamy te lata a tam czas jak by sie zatrzymał.


Jocker

bardziej niż o strach, chodziło mi o to że jadąc na wakacje, człowiek mógł sobie odpocząć nie tylko fizycznie, ale też psychicznie, żeby mógł swobodnie sobie np. zwiedzać lub pospacerować tam gdzie ma ochotę, według mnie to żadna przyjemność żeby na wakacjach mieć przydzielonego ochroniarza czy tajniaka, pozdro


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 6 Mar 2011, 10:50 
panowie a jakieś namiary na chorwacje ? jakies sprawdzone strony ? zamierzam ale we wrzesniu moze cos ktos wie ?


Góra
  
 
PostWysłany: Niedziela, 6 Mar 2011, 11:24 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
Jocker, a kiedy Ukraina :-)

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 6 Mar 2011, 11:33 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
ja bylem 2 lata temu na Ukrainie, lapowkartwo niezłe ;/ teraz nie wiem czy jest senst tam jechac bo jest kryzys i wszystko zrownuje sie z Polskimi cenami .

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group