RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 28 Kwi 2024, 00:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: WYBORY!!!
PostWysłany: Środa, 5 Paź 2011, 13:36 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 24 Sty 2007, 15:47
Posty: 633
Troche pozno zalozony temat, ale lepsze to niz wogole,
Do wszystkich kibicow, ktorym zalezy na lepszej Polsce, drukujcie, rozklejajcie i rozdawajcie ulotki komu i gdzie sie da

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYBORY!!!
PostWysłany: Poniedziałek, 10 Paź 2011, 10:04 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 29 Sie 2007, 17:02
Posty: 320
Miejscowość: Opole
http://www.radomsko24.pl/m/articles/vie ... szczanskim
Przynajmniej w naszym powiecie PO przegrało no i najważniejsze lewacki Palikot daleko. Jak można było w ogóle pomyśleć żeby na niego głosować? Program jego partii to m.in: "zaprzestanie nauczania religii w szkołach, liberalizacja tzw. ustawy aborcyjnej, finansowanie z budżetu państwa metody in vitro, wprowadzenie rejestrowanych związków partnerskich". Pieprzone ćpuny usłyszały o legalizacji i będziemy mieli pedałów w sejmie :/ co z tą Polską?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYBORY!!!
PostWysłany: Poniedziałek, 10 Paź 2011, 10:19 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 2 Wrz 2011, 11:37
Posty: 292
Pieprzony ćpun to możne być gość co wali w żyły, a nie pali zielsko. Jak tak mówisz to pewnie polowa twoich kolegów to pieprzone ćpuny!! Zarejestrowane związki partnerskie niech sobie będą. To ze Palikot popiera np. pedalstwo to akurat nie jest godne pochwały, bo tego gówna to nie powinno być w Polsce w ogóle. Ale aborcja czy in vitro ? Co ty się z PiSu urwałeś ? Na religie w szkole to powinien chodzić kto chce bo nie w każdych szkołach jest etyka jako zamiennik. Jak ktoś nie chce przez 45 min, słuchać złodzieja, nawiedzonego gościa to nie będzie chodził na religie i ma racje ! Czarnuchy uczą jak to wszystko niby powstało, a to jest kwestia indywidualnych przekonać i uczą jak powinna rodzina wyglądać a nie mają o tym zielonego pojęcia. Tyle.

Ruch Palikota to teraz i tak trzecia siła w państwie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYBORY!!!
PostWysłany: Poniedziałek, 10 Paź 2011, 11:16 
Offline
*****
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 26 Sie 2004, 18:17
Posty: 981
Miejscowość: RADOMSKO
Żary napisał(a):
Zarejestrowane związki partnerskie niech sobie będą.


No chyba sobie jaja robisz.

Swoją drogą Palikot w sejmie to jakaś paranoja. Podejrzewałem że PO wygra, ale to że Palikot dostaje się do sejmu ze swoją bandą dziwolągów to już po prostu dramat. No i kolejne cztery lata wojny na scenie politycznej zamiast potrzebnych zmian. Szkoda gadać.

_________________
HEJ HO RADOMSKO!!

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYBORY!!!
PostWysłany: Poniedziałek, 10 Paź 2011, 11:34 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 29 Sie 2007, 17:02
Posty: 320
Miejscowość: Opole
Żary napisał(a):
Pieprzony ćpun to możne być gość co wali w żyły, a nie pali zielsko. Jak tak mówisz to pewnie polowa twoich kolegów to pieprzone ćpuny!! Zarejestrowane związki partnerskie niech sobie będą. To ze Palikot popiera np. pedalstwo to akurat nie jest godne pochwały, bo tego gówna to nie powinno być w Polsce w ogóle. Ale aborcja czy in vitro ? Co ty się z PiSu urwałeś ? Na religie w szkole to powinien chodzić kto chce bo nie w każdych szkołach jest etyka jako zamiennik. Jak ktoś nie chce przez 45 min, słuchać złodzieja, nawiedzonego gościa to nie będzie chodził na religie i ma racje ! Czarnuchy uczą jak to wszystko niby powstało, a to jest kwestia indywidualnych przekonać i uczą jak powinna rodzina wyglądać a nie mają o tym zielonego pojęcia. Tyle.

Ruch Palikota to teraz i tak trzecia siła w państwie.


a myślisz że jak młody łebek, który bez problemów teraz kupuje papierosy w kiosku, będzie mógł tak samo łatwo kupić "zielsko" to skończy tylko na tym "zielsku"? bo mi się nie wydaje. A na pewno nie chciałbym żeby moje potomstwo miało taką możliwość. Tak właśnie.. wolę od małego uczyć je miłości do Boga, Ojczyzny, uczyć Honoru, uczyć że aborcja, in vitro to zło, niż uczyć je tolerancji do wszystkiego, tego że Boga nie ma i tego że "synku, jak już weźmiesz ślub ze swoim chłopakiem, to będziesz mógł zaadoptować sobie swojego synka" ttffuuuuuu. Nie sądziłem, że brud zachodniej europy dotrze tak szybko do naszej Ojczyzny :? "Boże chroń Polskę..."

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYBORY!!!
PostWysłany: Poniedziałek, 10 Paź 2011, 11:38 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Każdy ma swoje zdanie.
Jak dla mnie burdel był, jest i będzie. Zawsze obiecanki cacanki ( obojętnie jaka partia ) a jak juz sie wygra to każdego interesują tylko stołki i ile bedzie kasy a społeczeństwo mają w dupie.
Piepszenie w bambus jak zawsze.

Powinno byc tak, wszystkich tych co tak obiecują wziąść za ryj i krótko powiedzieć. Nie spełnisz zadnej z obiecanych przed wyborami obietnicy to w ryj i olbrzymia kara pieniężna wraz z wywaleniem z sejmu.
Moze wtedy by się wszystko zmieniło i każdy by wiedział co go czeka.

A Ja jestem za aborcją, ciekaw jestem co ma zrobić młoda dziewczyna która została zgwałcona, co ma urodzić niechciane dziecko a w przyszłości powiedzieć że jesteś synkiem skurwysyna który mnie w dziecinstwie zgwałcił - ogarnijcie sie.
To samo tyczy sie religii, nikt nie ma prawa nikomu narzucać czego ma się uczyć a według mnie jest to jedna wielka ściema która wciska się naszym dzieciom.
To wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYBORY!!!
PostWysłany: Poniedziałek, 10 Paź 2011, 14:25 
Offline
***
***

Rejestracja: Poniedziałek, 16 Cze 2008, 18:53
Posty: 467
pedaly, in vitro, aborcja... wszystko napływ gówna z zachodu
tradycja i historia jest z naszym krajem silnie zwiazana i tak powinno zostac ,takie unowoczesnianie społeczenstwa nie wyjdzie nam na dobre , w niemczech juz maja manifestacje przeciw papieżowi, takze Boże bron od takiego dziadostwa

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYBORY!!!
PostWysłany: Poniedziałek, 10 Paź 2011, 15:07 
Offline
**
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 5 Sie 2005, 08:16
Posty: 212
aborcja powinna byc uznana tylko wtedy, jezeli urodzenie dziecka zagraza zyciu matki. Co do gwałtu, to przeciez mozna urodzic i oddac do adopcji, prawda ?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYBORY!!!
PostWysłany: Wtorek, 11 Paź 2011, 09:48 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 2 Wrz 2011, 11:37
Posty: 292
Co do związków partnerskich to mój błąd- złe mi to ktoś kiedyś przedstawił i dałem dupy :-D bo nie toleruje pedałów. Ale o do aborcji ?? To kobieta sama powinna decydować czy chce urodzić czy nie... Co z tego ze odda dziecko do adopcji po gwałcie? Jak się okaże, ze ty nie będziesz mógł mieć dzieci, zaadoptujesz takie dziecko po 16 letniej dziewczynie i 40 letnim psycholu, który ja zgwałcił to myślisz, ze to dziecko będzie normalne ? Takie geny zawsze wyjdą na wierzch. Mam żywy przykład w koleżance mojej matki. Zaadoptowała takiego gnoja który teraz ja leje, jej męża tez leje i wynosi z domu wszystko co jest możliwe żeby kupić alko. To właśnie przemawia za tym żeby aborcja była legalna, a wtedy i In Vitro- bo jak już ktoś nie może mieć tych swoich dzieci, nie chce adoptować i nie stać go na In Vitro to państwo powinno takim ludziom pomóc i dofinansować to.

A młody łebek nie kupi sobie zielska w kiosku bo to będzie sprzedawane wtedy tylko od 18 lat.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYBORY!!!
PostWysłany: Wtorek, 11 Paź 2011, 09:55 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
Palikot w niedziele powiedzial ze legalizacja ziola byla tylko symbolem, tak samo jak to ze nie musisz miec zapietych pasow i inne bzdury w nasyzm prawie. Wiec nie ma szans na legalizacje. Haslo marketingowe ;/

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group