RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Poniedziałek, 13 Maj 2024, 01:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

13 sierpnia w chicagowskiej hali "United Center" rywalem Andrzeja Gołoty będzie Przemysław Saleta ,ktory waszym zdaniem bedzie leprzy?
Ankieta zakończyła się Czwartek, 7 Lip 2005, 20:11
golota 57%  57%  [ 13 ]
Golota 0%  0%  [ 0 ]
saleta 43%  43%  [ 10 ]
Saleta 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 23
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 28 Cze 2005, 18:13 
Offline
Master of Typer 2015

Rejestracja: Niedziela, 1 Maj 2005, 14:33
Posty: 198
Miejscowość: PIASTOWSKA
chyba chciałes napisac w Teleexpresie bo w telewizji to raczej chyba wszystkie walki da sie zobaczyc :-P :-P :-P :-P :-P :-P


Ostatnio edytowany przez Duch, Sobota, 1 Paź 2005, 22:01, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 28 Cze 2005, 23:45 
a ja swoje od zawsze! ANDRZEJ GOLOTA! Saleta jest slaby, strachliwy i jedyne czym lekko dominuje nad Andrzejem to psychika, choc to tez nie do konca. zdobycie ME przez salete to jakis totalny przypadek, zreszta jak cala ta walka:/ kazdy kto ogladal jego obrone pasu to widzial na co go stac... nawet gardy nie potrafi trzymac rekoma tylko barkiem :/ najslabszy i najbardziej medialnmy bokser polski- saleta. andrew jest najlepszym polskim boxerem i to nie ulega watpliwosci, bo taki michalczewski to zwykly farbowany niemiec. jebac przerzutow! ANDRZEJ GOLOTA!!! :P :P


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 29 Cze 2005, 11:19 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 11 Paź 2003, 12:22
Posty: 379
ZDECYDOWANIE ANDREW GOŁOTA...!!! Nie lubie tego cwaniaka warszawskiego - Salety, bo kiedyś powiedział, że Gołota jest cienki, a teraz aż mnie ciekawość zżera ile będzie miał łuków brwiowych rozjebanych.....:lol:

Wszyscy stawiają na Gołote ale w ankiecie wygląda inaczej..... :?

_________________

--=TURYSTA '04 on TOUR=--


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 29 Cze 2005, 12:20 
RYBNIK napisał(a):
ZDECYDOWANIE ANDREW GOŁOTA...!!! Nie lubie tego cwaniaka warszawskiego - Salety, bo kiedyś powiedział, że Gołota jest cienki, a teraz aż mnie ciekawość zżera ile będzie miał łuków brwiowych rozjebanych.....:lol:

Wszyscy stawiają na Gołote ale w ankiecie wygląda inaczej..... :?


łuków moze miec gora 2 rozjebane bo tyle tylko ma :D i mam nadzieje ze oba beda mocno zalane krwia :D:D:D


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 29 Cze 2005, 12:28 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 11 Paź 2003, 12:22
Posty: 379
mielczar napisał(a):
RYBNIK napisał(a):
ZDECYDOWANIE ANDREW GOŁOTA...!!! Nie lubie tego cwaniaka warszawskiego - Salety, bo kiedyś powiedział, że Gołota jest cienki, a teraz aż mnie ciekawość zżera ile będzie miał łuków brwiowych rozjebanych.....:lol:

Wszyscy stawiają na Gołote ale w ankiecie wygląda inaczej..... :?


łuków moze miec gora 2 rozjebane bo tyle tylko ma :D i mam nadzieje ze oba beda mocno zalane krwia :D:D:D


Też mam taką nadzieje, choć może mieć też 0 rozjebanych, pod warunkiem, że Andzrzej go tak dupnie, że mu się gwiazdki nad głową zaświecą......:lol: I koniec walki w I rundzie :lol:

_________________

--=TURYSTA '04 on TOUR=--


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 1 Lip 2005, 14:34 
Offline
**
**

Rejestracja: Poniedziałek, 11 Kwi 2005, 14:44
Posty: 251
saleta dostanie ciezki wpierdal!!!!!! :x :x :x :x :x :x

_________________
NA ZAWSZE WIERNY I ODDANY KIBIC eRKSy UKOCHANEJ


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 1 Lip 2005, 20:11 
Andrzej wygra, widzialem kilka walk Salety w boksie i naprawde porażka ( w kikboksingu byl dobry ale jako bokser to miernota totalna)
Andzrej mimo tego wszystkiego jest najlepszym polskim bokserem.

Gołota,Gołota,Gołota,Gołota,Gołota :x


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 9 Lip 2005, 11:48 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Zrodlo: Onet, 9/07.05

"ZEGAN PRZEPRASZA ZA SALETE I GOLOTE.

Maciej Zegan odleciał do Stanów Zjednoczonych. W Chicago wystąpi w gali, której głównym punktem ma być pojedynek Gołoty z Saletą – informuje „Super Express”.
- Szkoda, że muszę boksować przed tak marnym pojedynkiem - mówi. - Przepraszam za tych dwóch panów. Gwarantuję, że moja walka będzie o klasę lepsza! - dodaje."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hehe, tak trzymac Maciek !!!
Widac zna sie na boksie!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 9 Lip 2005, 12:31 
Offline
***
***

Rejestracja: Wtorek, 19 Paź 2004, 08:48
Posty: 395
Miejscowość: Radomsko
szkoda ze to nie ta sama waga bo pewnie zaraz by byly pomysly do walki Zegana z ktoryms z tych dwoch zawdnikow :D dobrze niech sie leja hehehe!!! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 11 Lip 2005, 09:39 
Offline
**
**

Rejestracja: Poniedziałek, 11 Kwi 2005, 14:44
Posty: 251
trzeba kanibala wyslac on jest podobnej wagi moze sie zaprezentuje dobrze!!! a wiec robimy skladke na bilet do stanow dla kanibala co ty na to rafal ?? :-P :-P :-P :-P :-P :-P

_________________
NA ZAWSZE WIERNY I ODDANY KIBIC eRKSy UKOCHANEJ


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group