RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Poniedziałek, 20 Maj 2024, 11:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 6 Lut 2006, 12:54 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
wracając do naszego TEDa - wydawało mi się, że Dąbrowski jest managerem Krzywego, a oto, co piszą w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym:

Przegląd Sportowy/gk/06 lutego 2006 10:35

"Jacek powinien robić swoje i czekać na rozwój wydarzeń"

W sobotę Bayer Leverkusen przegrał z Bayernem Monachium na Allianz Arena 0:1. W zespole gości mecz na ławce rezerwowych rozpoczął Jacek Krzynówek. Polak pojawił się na boisku po 66. minutach gry, zmieniając Athirsona.

– Trener Skibbe na razie nie może wycofać się z preferowanych przez siebie koncepcji – mówi menedżer Krzynówka, Heiko Stefański. – Skoro od jakiegoś czasu stawia na lewej pomocy na Athirsona, to nie może nagle posadzić go na ławce.

- Jacek powinien robić swoje i z odrobiną cierpliwości czekać na rozwój wydarzeń. Jest w dobrej formie sportowej, odżył również psychicznie po zimowym zamieszaniu związanym z jego możliwym transferem


Czyzby Jackowi znudziło się, że stary kumpel miał za dużą marżę? Pamiętacie jeszcze jak Tadeusz zrezygnował z prezesowania Pogoni, bo musiałby oddac Jacka? Może wrocić na stołek... :-P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 6 Lut 2006, 13:27 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Według mnie facet to trzeba przyznac na piłce sie zna i jest jej wielkim fanem ale tak jak każdy liczy tylko gdzie jest kasa.To prawda że potrafi z niczego zrobić wielki klub lub wypromować piłkarza ale jeżeli dochodzie do kruzusu rapten nikogo nie ma.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 6 Lut 2006, 17:38 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
DABER TO CWANIAK I CHAHMENT TO TRZEBA PRZYZNAĆ,ALE Z DRUGIEJ STRONY TO ON WYROBIŁ NAM MARKE A PIŁKA TO DLA NIEGO PASJA


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 7 Lut 2006, 10:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wtorek, 31 Sty 2006, 18:23
Posty: 11
Miejscowość: Radomsko
Jeśli chodzi o Tadka to słyszałem że jest w Bełchatowie A jeśli chodzi o masz klub to niema co nażekać bo o 3 lidze to powinniśmy marzyć nasz klub jeśli wystartuje a wszystko na to wskazuje to pewnie będziemy grać w 5 lidze a jeśli będziemy mieć szczęście to nawet w 4 lidze a na 3 ligę to musimy poczekać :)

_________________
BYŁ JEST BĘDZIE RADOMSZCZAŃSKI RKS


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 7 Cze 2006, 09:21 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
Niejaki Tadeusz zwany gdzieniegdzie jako "Menago" powrócił - oto artykuł z dzisiejszego Dziennika Łódzkiego:

Awans piłkarzy ŁKS do ekstraklasy sprawił, że coraz więcej biznesmenów interesuje się możliwością współpracy z łódzkim klubem. Dziś ma dojść do spotkania właściciela drużyny Daniela Goszczyńskiego z Tadeuszem Dąbrowskim.

Dąbrowski jest dobrze znany w futbolowym środowisku. Nie tak dawno pomagał Zbigniewowi Bońkowi w tworzeniu nowego Widzewa.

Wcześniej wprowadzał RKS Radomsko do ekstraklasy. To dzięki jego pieniądzom do drużyny trafili byli reprezentanci Polski Adam Matysek, Sławomir Wojciechowski i Igor Sypniewski.

Dąbrowski jest także menedżerem aktualnego reprezentanta Polski - Jacka Krzynówka.

Gdyby do Goszczyńskiego dołączył silny finansowo partner, ŁKS mógłby na tym tylko zyskać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 13 Cze 2006, 10:36 
Offline
**
**

Rejestracja: Poniedziałek, 11 Kwi 2005, 14:44
Posty: 251
ciekawe jakiego biznesmena przyciagnie do siebie nasz RKS

_________________
NA ZAWSZE WIERNY I ODDANY KIBIC eRKSy UKOCHANEJ


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 13 Cze 2006, 13:55 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 6 Gru 2004, 15:31
Posty: 54
koledzy mam pewne informacje w ostatnich dniach slowik bardzo pomaga rksie juz jest nowy strategiczny sponsor klubu ta wloska firma co wchodzi do rska klub zglosil sie do 4ligi i nie obchodzi mnie ze sie uaktywnil bo sa wybory niedlugo znam kulisy wreszcie w klubie dzialaja normalni ludzie ktorzy naprawde odbudowali wizerunek klubu i nie wypisujcie wiecej bzdor o prezesie klubu bo to ze klub jest juz uratowany to glownie jego zasluga ogladajcie dzisiaj sport i kurier w ntl naszczescie juz nie tego smyka teda sluchajcie mnie wiem co muwie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 13 Cze 2006, 14:01 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 6 Gru 2004, 15:31
Posty: 54
i jeszcze jedno ted zglosil dzisiaj swoje smieszne combekted do b klasy super trenerem bedzie niejaki alkoholik kapsel przy wielkim bossie tylko tacy pozostali tam jego miejsce brawo b klasa gral bedzie na wolicw bo naszym rksie go przegonili brawo zarzad rksu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 13 Cze 2006, 20:41 
Offline
**
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 5 Sie 2005, 08:16
Posty: 212
francik napisał(a):
ogladajcie dzisiaj sport i kurier w ntl naszczescie juz nie tego smyka teda sluchajcie mnie wiem co muwie


I co?? Nic ani w magazynie sportowym ani na kurierze nie bylo. Chyba ze ja o zlej godzinie ogladalem wiec jak ktos wie juz o RKS cos oficjalnie to niech powie bo juz sie niecierpliwie :P .

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 14 Cze 2006, 15:28 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 6 Gru 2004, 15:31
Posty: 54
dowiedzialem sie ze to bedzie dzisiaj a ten nowy sponsor co zalatwil prezydent to indesit to pewne


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group