RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Sobota, 27 Kwi 2024, 13:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Piątek, 7 Paź 2011, 15:02 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Bosman napisał(a):
Stasiak , Urbański (przewodniczacy wydziału dyscypliny oraz szef sedziów) , Łopatko (członek zarzadu OZPN)


Przy tej obsadzie może byc ciężko.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 7 Paź 2011, 15:08 
Offline
*****
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 26 Sie 2004, 18:17
Posty: 981
Miejscowość: RADOMSKO
No takie rzeczy tylko u nas. Zobaczcie jak przez takich ludzi ten kraj traci w oczach..

_________________
HEJ HO RADOMSKO!!

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 7 Paź 2011, 15:10 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 29 Sie 2007, 17:02
Posty: 320
Miejscowość: Opole
ja dobrze wiem, że niestety komuna powróciła i próbuje zniszczyć naszą Ojczyznę, no ale przecież ta sprawa to jest tylko śmieszna i nic poza tym! ludzie nie dajmy się zwariować! Moim zdaniem nie ma opcji że nie przyjmą naszego odwołania (chociaż w kraju z tym rządem?). Liczy się data przyjęcia, czy chociażby ogłoszenia decyzji administracyjnej, która w tym wypadku była datą po rozegranym meczu, w ogóle zebranie tej całej karnej instancji było po naszym meczu, to ja się pytam jakim cudem zawodnik może otrzymać karę zakazu gry w meczu który już się odbył?? haha dobre, dobre, widać że ludzie w ozpn-ie lubią sobie od czasu do czasu pożartować. Jedyne co to mogą wyegzekwować zakaz gry tego zawodnika w najbliższych dwóch spotkaniach, po wyznaczeniu kary... a już myślałem że nic mnie na tym świecie nie zdziwi :wink: PRECZ Z KOMUNĄ!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 7 Paź 2011, 15:25 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
przeciez prawo nie dziala wstecz ?

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 7 Paź 2011, 15:54 
Offline

Rejestracja: Środa, 13 Kwi 2011, 17:41
Posty: 81
Miejscowość: Radomsko
Jeżeli nie było decyzji o czerwonej kartce w dniu meczu z Gomunicami to nie można karać za udział w tym meczu. Trzeba się odwoływać, jak nie to wyżej. Do końca sezonu jest trochę czasu to trzeba poruszyć niebo i ziemię. Nagłośnić, wysłać NTL czy inne media. NIech się tłumaczą.
Jak narazie walka do końca.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 7 Paź 2011, 17:28 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 14 Lip 2006, 12:51
Posty: 2571
Miejscowość: LESZKA CZARNEGO
A co do tej pory zrobił nasz szanowny klub?? bo od kary z chuja wziętej z Gomunic się nie odwołał dotyczących rac? a co o na wstępnej decyzji bedzie tak samo?? czekamy na odp. na jutrzejszym meczu!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 7 Paź 2011, 18:11 
Offline
***
***

Rejestracja: Poniedziałek, 10 Mar 2008, 19:46
Posty: 428
Bosman napisał(a):
Sprawa wygląda tak.
17 wrzesnia w meczu juniorow starszych w lidze wojewodzkiej drugą zólta a w konsekwencji czerwona kartke ukarany zostaje zawodnik Mechanika Łukasz Pełka. W tym meczu takze z ławki trenerskiej zostaje usuniety trener Kowalski (co sie wiąrze z czerwoną kartką).
22 wrzesnia w Łodzi zbiera sie wydzial dyscypliny. Na tym wydziale zostaje podjeta decyzja o ukraniu zawodnika UKS Mechanik Radomska Łukasza Pełke kara 2 meczów dyskwalifikacji.Sprawa usuniecia Kowalskiego nie została rozpotrzona!!!. Oczywiscie do klubu przychodzi pismo w tej sprawie ze Pełka 2 meczow grac nie moze.
29 wrzesnia (5 dni po meczu z Gomunicami) ponownie zbiera sie wydzial dyscypliny. I ten sam wydzial wraca do sprawy z meczu ... z 17 wrzesnia i karze trenera Kowalskiego (co jest napisane na pismie z Łodzi) dyskwalifikacja 2 meczów. A pismo do klubu przychodzi... w ostatni poniedzialek tj 3 października.
Nie wierze w to, że Stasiak , Urbański (przewodniczacy wydziału dyscypliny oraz szef sedziów) , Łopatko (członek zarzadu OZPN) nie maczali w tym palców!!!!!!
Czemu na WD w Łodzi sprawa z meczu z 17.09 nie byla rozpatrywana w tym samym dniu tylko tydzien po? Ktos musial zrobic to celowo!!! To tylko moje zdanie.

Kolejna rzecza ktora chce Wam przekazac byscie mieli obraz OZPNu i Gomunic to kary jakie podejmuje WD przy OZPN. Kilka tygodni temu w Chrzanowicach byl jakis mecz. Doszlo do bojki ktora trwala jakies 10 min. Z tego co wiem latały butelki, elementy metalowe itp itd. w kazdym razie totalna rozpierducha. Co robi WD OZPN piotrkow. Karze Ruch Chrzanowice smieszna karą 200 zl !!!! A nas za Gomunice za to ze dopingowaliscie i pokazaliscie jak sie kibicuje karze sie kara ... 500 zl . Przypominam Wacław Urbański pochodzi z Gomunic i jest szefem WD !!!!
Tyle w temacie ...


K**wa takich jaj to jeszcze nie było ! Trzeba się odwołać, przecież jawnie tutaj walą w ch*ja. Znana jest data nadania tego listu o zawieszeniu ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 7 Paź 2011, 18:33 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 27 Paź 2008, 19:38
Posty: 72
Miejscowość: Kowalowiec
Moje zdanie jest takie PRECZ Z KOMUNĄ!
Nawet jak wszystkie znaki na niebie i ziemi bd wskazywac ze to racja stoi po naszej stronie to i tak te k... nie bd chcialy przyznac sie do bledu i nic nie cofna zeby wyjsc z tego z obronna reka .
Chociaz w tym kraju wszystko mozliwe ... Jak wszyscy mieli polewke z Chucka Norrisa ze wszystko potrfai tak z Polski bd sie smiac ze wszystko jest mozliwe :D
Mam nadzieje ze cala ta banda dolaczy do ekipy fryzjera :smile:

_________________
Nazywasz się kibicem ? To bądź nim całym sercem !


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 7 Paź 2011, 18:39 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Poniedziałek, 12 Maj 2008, 14:18
Posty: 737
No to jest na prawdę już parodia. Najpierw kara, teraz walkower. Jebie przekretem na kilometr. Co do kary to czemu klub nie dostal za Gorzkowice, Moszczenice, Zjednoczonych?? Też było piro, a za bluzgi to chyba po każdym meczu musiała by być kara. Po prostu Gomunice nie potrafią awansować samemu, tylko muszą wchodzić w układy i punkty łapać przy zielonym stoliku.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 7 Paź 2011, 18:51 
Offline
*
*

Rejestracja: Sobota, 8 Sty 2011, 13:33
Posty: 132
Moim zdanie to najlepiej od razu wysłać skargę czy inne zawiadomienie do Łódzkiego Związku bo w okręgowym to my nic nie zwalczymy, a tylko stracimy czas. Oczywiście to tylko moje zdanie nie wiem jak wy uważacie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group