RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Środa, 8 Maj 2024, 23:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czwartek, 16 Gru 2010, 19:08 
Offline
**
**

Rejestracja: Wtorek, 19 Paź 2010, 16:58
Posty: 214
Twój niezapomniany mecz! To ja zacznę może nie jakiś najpiękniejszy mecz(na taki jeszcze czekam; ] ) w życiu ale chyba go najbardziej zapamiętałem :D Włókniarz Moszczenica-RKS Radomsko zwycięstwo nad liderem po pięknych golach,czekanie na pociąg który nie dojechał, chyba jak na razie najdalszy mój wyjazd i świetna zabawa na trybunach :-) no i ostatni mecz z Gorzkowicami odpalenie 63 rac, świetna oprawa, wysokie zwycięstwo Naszych grajków, i ostatni mecz u siebie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czwartek, 16 Gru 2010, 20:45 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 27 Paź 2008, 19:38
Posty: 72
Miejscowość: Kowalowiec
Mój najlepszy mecz to mecz Rks-u z Kszo u nas . Pelne trybuny i swietowanie z pilkarzami awans do 1 ligi , pamietam nawet paralotnie z napisem RKS i oczywiscie pozniej w ciag dalszy swietowania w centrum miasta i okoliczne bary zapelnione zolto-niebieskimi sympatykami RKS-u . Piekne czasy chodzi mialem nascie lat :)

Natomiast moj najdalszy wyjazd to mecz w Piotrkowie z Concordia i dosc w licznym skladzie . Mecz przegrany ale bylo warto .Przed meczem jak i na meczu spokoj :P Dopiero w Radomsku cos sie dzieje ale nie bd opowiadal bo zwinalem sie juz ze swoim os do domu

_________________
Nazywasz się kibicem ? To bądź nim całym sercem !


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czwartek, 16 Gru 2010, 21:25 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 28 Cze 2007, 10:23
Posty: 173
Miejscowość: RadOMsko
Moj niezapomniany mecz to ostatnie czasy w 2 lidze i mecz z Piastem Gliwice wygrany 5:2 :D
I musze sie pochwalic ze nawet dostałem po tym meczu koszulke od Krzyska Kukulskiego :D.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 17 Gru 2010, 09:32 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
bylo ich kilka :
'93 Polska - Anglia (1:1) Pierwszy raz na reprezentacji :wink: Na Śląski wchodzilo wtedy 65 000 ! Z meczu zapamiętalem zamieszki po których UEFA zamknęla Śląski na 4 lata. Barbarzyńskie czasy.
'94 RKS - Pogoń Zd.Wola (9:0) . Najwyższe zwycięstwo RKS w 3 lidze i w ogóle jak do tej pory. Mecz odbyl sie w strugach ulewnego deszczu. Przemoklem do suchej nitki ale warto bylo.
'95 Mazowia - RKS - historyczny awans do II ligi. Z Radomska ponad 2000 osób !
'98 RKS - Górnik (1:0), 1/16 PP . Po meczu bliskie spotkanie z ekipą żaboli z dużego fiata :lol: ) ale flaga Żółto-Niebieskich uratowana 8)
'98 RKS - Wisla (3:1) ciąg dalszy pięknego epizodu w Pucharze Polski. Po fantastycznym meczu RKS eliminuje Wisle Franza Smudy w 1/8 PP. Z meczu zapamiętalem zabojcze kontry RKS po których padaly bramki i Franza skaczącego z wścieklości obok lawki rezerwowych.
'09 Polska - San Marino 10:0. Największe zwycięstwo w historii polskiej kopanej. Fajna przewrotka Ebiego.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 17 Gru 2010, 11:10 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 6 Gru 2003, 11:10
Posty: 592
Miejscowość: fc.p
Dokładnie te same mecze RKS-u co napisał Butrym:) no i dodałbym wygraną z ogórkami u nich jak wchodziliśmy do I ligi:)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 17 Gru 2010, 11:12 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Jak dla mnie kazdy mecz RKSu jest najwazniejszy i niezapomniany, obojetnie czy to bedzie Ekstraklasa czy A klasa.


Amica Wronki - RKS Radomsko ( PP ) - najdalszy wyjazd

Górnik Łęczyca - RKS Radomsko - super wyjazd, pamietam jak jakieś 2km od stadionu staliśmy na trasie w korku, postanowiliśmy opuścić autokar i w grpie osób udaliśmy sie na stadion. Po drodze zrywanie śliwek, w parku każdy spierdalał jak nas widział i bał sie powiedziec jak dotrzeć na stadion, wejście z brama na stadion no i awantura po meczu, Łeczca co chwila zaliczała KO, gratisowa klima w autokarze, oraz niezapomniana akcja jak tajniak chciał mi zajebać parasolką a tolar krzyknął uważaj, ja sie skłoniłem a tajniak zajebał starszej babce, oj były jaja, podjazd pod Protka i wysadzka Pianki

Piast Gliwice - RKS Radomsko - super wyjazd, pełna klima

Korona Kielce - RKS Radomsko - pamietam droge na stary stadion Korony przez las

Korona Kielce - Odra Wodzisław - oj tego też nie zapomne, od samego Radomska jaja, niby jedziemy do Jędrzejowa na turniej breakdance, w Jedrzejowie przesiadka i jedzieny juz z Odra do Kielc, ktoś tam zrobił w Jedrzejowie promocje i w autokarze każdy miał fizaka i kubek z lodami. Po meczu mała awantura z psami i ostre gazowanie. Niezapomniany tekst kolesia z Wodzisławia" zajebać mu gaśnicą " oraz Pianki " on nie zyje, wypierdalamy szyby " myślałem ze tak sie zleje ze śmiechu

GKS Bełchatów - RKS Radomsko 3x - każdy mecz dobry, na jeden o mało co sie nie spóźniłem bo jeszcze do domu po kanapki poleciałem

GKS Bełchatów - Odra Wodzisław - tez dobry wyjazd, mimo tego ze w klatce jesteśmy tylko my, Odra robi wjazd pod kasy Bełchatowa, oraz jak KOtlet chciał robić pociag

oczywiście nie zapomne o Niechcicach :D - kto był ten wie

Pozostałe

Polska - Anglia, Węgry, Norwegia, Czechy - kazdy mecz jest niezapomniany

Legia Warszawa - Wisła Kraków - dostaje 2 bilety od pijanego kolesia w Sosnowcu wiec wybieram sie z Tata na ten mecz ( 85 minuta Karwan i 1:0, szał na trybunach )

Widzew - ŁKS - pierwszy raz w zyciu na derbach, co chwila zadyma z jednej jak i z drugiej strony, w 50 minucie zostaje wyjedany ze stadion za to ze nie spiewałem pieśni Widzewa ( siedziałen na trybunie po prawo za młynem ) he he ale przynajmiej miałem do wyboru wpierdol albo wyjazd.

Widzew - GKS Katowice - walka Ruchu z policja i chyba najlepszy wpierdol policji od Ruchu, masakra

Widzew - Odra Wodzisław - super atmosfera

Raków Częstochowa - GKS Katowice - pierwszy raz na meczu w Częstochowie i to od razu z GieKSą

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 17 Gru 2010, 14:52 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 9 Maj 2004, 13:24
Posty: 1017
Miejscowość: Radomsko
Jocker napisał(a):
Górnik Łęczyca - RKS Radomsko - super wyjazd, pamietam jak jakieś 2km od stadionu staliśmy na trasie w korku, postanowiliśmy opuścić autokar i w grpie osób udaliśmy sie na stadion. Po drodze zrywanie śliwek, w parku każdy spierdalał jak nas widział i bał sie powiedziec jak dotrzeć na stadion, wejście z brama na stadion no i awantura po meczu, Łeczca co chwila zaliczała KO, gratisowa klima w autokarze, oraz niezapomniana akcja jak tajniak chciał mi zajebać parasolką a tolar krzyknął uważaj, ja sie skłoniłem a tajniak zajebał starszej babce, oj były jaja, podjazd pod Protka i wysadzka Pianki

Korona Kielce - RKS Radomsko - pamietam droge na stary stadion Korony przez las

GKS Bełchatów - RKS Radomsko 3x - każdy mecz dobry, na jeden o mało co sie nie spóźniłem bo jeszcze do domu po kanapki poleciałem

GKS Bełchatów - Odra Wodzisław - tez dobry wyjazd, mimo tego ze w klatce jesteśmy tylko my, Odra robi wjazd pod kasy Bełchatowa, oraz jak KOtlet chciał robić pociag

Co do tego pierwszego niezapomniane wspomnienie jak goniliśmy autokar na sygnale...

Pilica Przedbórz - RKS Radomsko - jeden z liczniejszych wyjazdów

ŁKS Łódź - RKS Radomsko - mój pierwszy wyjazd i od razu z oprawą której ostatecznie nie pokazaliśmy

GAZ GAL Galewice - RKS Radomsko - mecz z którego mało pamiętam bo promocje jakieś były :D

_________________
Żółte serce, krew w błękicie, TYLKO eRKSa ponad życie!
Image
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 17 Gru 2010, 18:06 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
Były takie dwa obaw PP:

RKS - Wisła Kraków 3:1
RKS - Widzew Łódź 3:1

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group