RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Sobota, 27 Kwi 2024, 06:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zmiany w RKS
PostWysłany: Wtorek, 19 Sty 2010, 13:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 18 Paź 2009, 12:56
Posty: 56
od kiedy to was tak klub obchodzi??
wcześniej nikt się nie interesował klubem no bo po co. jeżeli chcieliśmy pomocy od kibiców to nie było żadnego odzewu. nie obchodziło to was czy klub stać na to żeby na mecz jechać i skąd wzięliśmy pieniądze na zapłacenie kar za wasze zachowanie.
wszystko ma swoje granice bo ile można z własnej kieszeni ładować kasy . tego też nikt nie widział że robimy coś dla wszystkich a nie dla siebie.
na dzień dzisiejszy jest w mieście tylko "Mechanik" , a to czy nazwa się zmieni to tylko zależy od nich.

_________________
na PIASTOWSKIEJ bez zmiany.......żydzew zawsze jebany !!!!!!!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zmiany w RKS
PostWysłany: Wtorek, 19 Sty 2010, 17:36 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
Witam, przepraszam ze nie odpisalem, ale dziele prace na dwa miasta i brakuje mi po prostu czasu. Jesli sa chetni sposrod kibicow, to niech wybiora miedzy soba 2-3 osoby z glowa, ja je z checia umowie z dyrektorem i beda mogly rozmawiac na temat nazwy, my jako RKS 1979 Radomsko, mamy teraz powazniejsze sprawy na glowie, m.in. klub wkrotce przestanie istniec, a to od strony prawnej wcale nie jest takie latwe. obiecuje jednak, ze predzej czy pozniej wrocimy do rozmow z mechanikiem, bo gra pod nazwa UKS Mechanik nie przyniesie wymiernych korzysci, z czego oczywiscie kazdy niegłupi człowiek zdaje sobie sprawe.
Jocker napisał(a):
To niech ktos napisze czy od rundy rewanżowej bedzie nazwa RKS Radomsko, Mechanik Radomsko czy jakis tam wymysł ss RKS zhps Radomsko uks Mechanik itd.......... ??
na chwilę obecną nie widzę możliwości by klub nazywał się RKS Radomsko, chocby ze wzgledow prawnych, w ogole sadze, ze powrot do nazwy RKS Radomsko jest raczej odlegla perspektywa, co innego RKS UKS Radomsko
Bez napinki pytam bo z tego co nam mówiono pół roku temu przez pierwsza runde miała pozostać nazwa Mechanik a od rundy rewanżowej RKS UKS Radomsko.
mialo tak byc, gdzies juz pisalem, ze nie wywiazalismy sie z kilku punktow umowy dzentelmenskiej, niestety nie dalismy rady
No i kolejne pytanie gdzie te barwy podczas spotkań ligowych ??.
Oznacza to ze tylko pierwsze spotkanie rozegrane zostało w żółto niebieskich barwach aby pokazać kto jest w Radomsku ( tylko na jeden mecz ) aby potem pokazywac że w Radomsku jest mechanik i reprezentacja polski bo w takich koszulkach grano.
stroje podejrzewam, ze wybieral trener, ja nie bylem obecny w klubie w zasadzie od meczu z kamienskiem, wiec ciezko mi sie w tej kwestii wypowiadac

Kolejne pytanie czy podczas zblizających sie sparingów bedzie to RKS Radomsko czy mechanik Radomsko.
na sto procent bedzie to mechanik radomsko... niestety

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zmiany w RKS
PostWysłany: Wtorek, 19 Sty 2010, 18:51 
Offline

Rejestracja: Sobota, 17 Sty 2009, 15:54
Posty: 55
Miejscowość: Radomszczański
po 2 postach powyzej wnioskuje - frajerskie zagrywki
JEBAC MECHANIK


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zmiany w RKS
PostWysłany: Wtorek, 19 Sty 2010, 20:27 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
frajerskie zagrywki to były jak w B klasie pod budynkiem klubowym na moje prośby o dorzucenie 20 zł do delegacji sędziowskich, cały parking robił się pusty albo wszyscy palili głupa. spytaj sie sam siebie co ty zrobiles by RKS albo RKS 1979 istniał? odpowiedz sam sobie. poza tym ja Ci daje propozycje. najwiecej szczekasz w internecie, wiec moze dobry z Ciebie negocjator. z checia umowie Cie na spotkanie z wladzami Mechanika i ponegocjujesz zmiane nazwy. moje mozliwosci sie wyczerpaly i wszyscy o tym wiedza, przez 2 lata dokladac do interesu olbrzymie jak na moje mozliwosci kwoty to ponad moje sily, nie jestem biednym dzieckiem bogatych rodzicow, ani biznesmenem spod warszawy. wez teraz sprawy w swoje rece i porozmawiaj z UKSem albo zaloz nowy klub, albo przejmij 1979 bede pierwsza osoba, ktora zapisze sie do Waszego stowarzyszenia i bedzie placic skladke co miesiac.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zmiany w RKS
PostWysłany: Wtorek, 19 Sty 2010, 22:13 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 24 Sty 2007, 15:47
Posty: 633
czy RKS znika z mapy pilkarskiej ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zmiany w RKS
PostWysłany: Środa, 20 Sty 2010, 10:33 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
chwdp napisał(a):
od kiedy to was tak klub obchodzi??
.


Każdy ma chyba prawo wiedzieć co sie dzieje w klubie niezależnie czy daje pieniadze czy nie.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zmiany w RKS
PostWysłany: Środa, 20 Sty 2010, 11:18 
Offline

Rejestracja: Czwartek, 2 Cze 2005, 10:00
Posty: 57
Miejscowość: Radomsko
z jednej strony lewinski czy kto tam pisze maja racje ile było osob co pomagało chłopakom aby jakos istnieli grali ............? kazdy wie dla kogo i w do jakiego celu dązymylismy ALE GDYBYSMY DALEJ PRZYSTAWALI PRZY NASZYCH AMBICJACH GRY W A LUB B KLASIE ZE SWOJA NAZWA TO DO PEJ PORY GOWNO BY Z TEGO BYLO chodz wiem ze paru osobom posowalo by grac przy nazwie rks 1979 radomsko w B klasie PO WIECZNE CZASY BO WYZEJ BYSMY NIE DALI RADY :shock: :shock: Z DRUGIEJ strony sam jestem wkurwiony ze moze niebyc nazwy takiej jak by nam pasowała JA CZUJE SIE JAKOS NIE SWOJO Z TYM ale jakos daje rade chodz nieraz cisnienie mi skacze TO TYLE


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zmiany w RKS
PostWysłany: Środa, 20 Sty 2010, 11:21 
Offline

Rejestracja: Czwartek, 2 Cze 2005, 10:00
Posty: 57
Miejscowość: Radomsko
takie mamy realia w tym naszym pieknym zajebiscie rozwijajacym sie miescie :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zmiany w RKS
PostWysłany: Środa, 20 Sty 2010, 18:43 
Offline

Rejestracja: Sobota, 17 Sty 2009, 15:54
Posty: 55
Miejscowość: Radomszczański
M napisał(a):
frajerskie zagrywki to były jak w B klasie pod budynkiem klubowym na moje prośby o dorzucenie 20 zł do delegacji sędziowskich, cały parking robił się pusty albo wszyscy palili głupa. spytaj sie sam siebie co ty zrobiles by RKS albo RKS 1979 istniał? odpowiedz sam sobie. poza tym ja Ci daje propozycje. najwiecej szczekasz w internecie, wiec moze dobry z Ciebie negocjator. z checia umowie Cie na spotkanie z wladzami Mechanika i ponegocjujesz zmiane nazwy. moje mozliwosci sie wyczerpaly i wszyscy o tym wiedza, przez 2 lata dokladac do interesu olbrzymie jak na moje mozliwosci kwoty to ponad moje sily, nie jestem biednym dzieckiem bogatych rodzicow, ani biznesmenem spod warszawy. wez teraz sprawy w swoje rece i porozmawiaj z UKSem albo zaloz nowy klub, albo przejmij 1979 bede pierwsza osoba, ktora zapisze sie do Waszego stowarzyszenia i bedzie placic skladke co miesiac.


nie odwracaj kota ogonem
naobiecywałeś i gówno zrobiłeś


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zmiany w RKS
PostWysłany: Środa, 20 Sty 2010, 19:19 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
gówno prawda, gdyby właśnie nie tych kilku "najwierniejszych" kochających ten klub i wierzących w jego odbudowę, piłki w Radomsku nie było by już od czterech sezonów.

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group