RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Sobota, 18 Maj 2024, 00:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Środa, 19 Mar 2008, 17:14 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
te twoje oceny, na jakich podstawach oceniasz?bo nie wiem czy jak standardowo CZYLI- walka , asysty, gole , zaangazowanie,faule podania celne, niecelne strzaly na bramke,CZY JAK NA TWOICH OPISACH NIEZROZUMIALYCH DO SKALI OCENIANIA i nieadekwatne do zajmowanych pozycji na boisku przez zawodnikow.

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 19 Mar 2008, 18:13 
Offline

Rejestracja: Sobota, 15 Mar 2008, 16:48
Posty: 5
Przede wszystkim według tego jak kto grał na danej pozycji. Nie mam zadnych statystyk itp wiec nie wiem ile kto mial jakich podan itp Co z tego ze bedzie ktos mial na 20 podan 15 ktore doszly ale kazde z nich nic nie dawalo druzynie a ktos inny czesciej ryzykowal i mial na 20 podan 10 celnych ale np dobrze obslugiwal skrzydla i atak itp. Pozatym oprocz tego co wychodzilo co nie oceniam starania tzn. Jezeli ktos nie mial dnia ze mu nie szlo co sie zdarza ale ostawil na bosiku serce i pluca to szkoda taka osobe skarcic. A znowu z drugiej strony bramka tez nie zawsze podwyzsza ocene, bo co z tego ze ktos strzelil bramke bo akurat mu pilka pod nogi spadla, on caly mecz stal a inni za niego biegali. Bo i takie osoby sa w druzynie. Ty wojtasek dostales ocene srednia gdyz nie wszystkie podania byly dobre i nie bylo tej walki co zawsze (nie wiedzialem o sciegnie). Co do tych podan, tu nie chodzi o celnosc-niecelnosc tylko czasem mogles wybrac inne lepsze rozwiazania. Cieszy mnie ze moj temat jest tak szeroko komentowany. I ze zmotywuje to wszystkich graczy do wiekszej pracy na treningach i w meczach:)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czwartek, 20 Mar 2008, 19:11 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
mnie to nie motywuje, zrobie swoje w lidze, a co do rozwiazan wybralem najlepsze wedlug mnie i w danej chwili pamietaj gosciu ze malo czasu jest na myslenie na boisku,MAM NADZIEJE ZE PRZEZ TE OCENY NIKT Z CHLOPAKOW NIE BEDZIE GRAL POD SIEBIE W LIDZE I DLA OCENY,TYLKO DLA DRUZYNY ,moim zdaniem lepsze i wartosciowsze jest pisanie opini meczowych przez kibicow niz wystawianie NOTEK :x :x :o :x :x

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czwartek, 20 Mar 2008, 22:43 
Offline

Rejestracja: Wtorek, 4 Wrz 2007, 18:50
Posty: 2
Mnie te oceny nie motywują. Gram dla siebie, dla kolegów z drużyny, dla tych co zaangażowali się w tą drużynę i próbują coś w mieście zrobić. :P W szatni nie słyszałem by ktoś mówił na temat tych ocen. Ogólnie nie mam nic przeciwko, ale bardziej obiektywnie byłoby gdyby te oceny wystawiało kilka osób nie jedna. :P :P :P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czwartek, 20 Mar 2008, 23:04 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
Darujmy sobie te oceny. Wiadomo celem jest awans do A klasy.Jak chłopaki wywalczą go , w co mocno wierze wtedy wystawi sie ocene zbiorową - wiadomo jaką - bardzo dobrą. I nie trzeba tego piłkarza oceniac na 1 a innego na 10. To jest drużyna a nie Kowalski czy Nowak. Oni wszyscy chcą grać w każdym meczu o zwycięstwo a nie o noty!!!!! Tyle w temacie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 21 Mar 2008, 01:05 
Offline

Rejestracja: Niedziela, 17 Lut 2008, 01:39
Posty: 20
Jak dla mnie to pomysł fajny. A oceny poprostu traktować trzeba z leTkim przymrużeniem oka ;d :-P :-P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 21 Mar 2008, 11:46 
Offline

Rejestracja: Sobota, 15 Mar 2008, 16:48
Posty: 5
Przeciez nie tylko ja oceniam. Napisalem otwarcie zeby kazdy pisal swoje opinie. Przeciez na pewno po meczu kazdy cos tam mowi ze ten to tak zagral a ten to tak. To jest bardziej temat do wymiany opinii na temat zawodnikow po meczu. Nie do tego zeby komus cos dodac czy ujac. Jakie pierwszy napisalem noty aby rozpoczac watek i pokazac o co mi chodzilo. Nie chce tu nikogo urazac czy cos. Wiem ze wazna jest druzyna i awans. NIe chce sie trzymac twardych regul itp. Wiec nie gniewaj sie wojtasek czy cos. To jest bardziej w formie zabawy.
PS. Gra indywidualna tez zostalaby odpowiednio oceniona:)
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 21 Mar 2008, 12:08 
Offline

Rejestracja: Niedziela, 13 Sty 2008, 17:33
Posty: 18
Miejscowość: Z boiska
Co do motywacji to ja zawsze mam przed meczem i oceny nie sa mi potrzebne:) Ale pomysl mnie sie podoba. Mimo ze zawsze wiem jak zagralem to i tak te oceny mi sie podobaja. Chociazby zeby sobie zobaczyc jak moja gra wygladala z boku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: do kuby k hehe
PostWysłany: Piątek, 21 Mar 2008, 20:21 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
jak chcesz wiedziec jak wyglada twoja gra z boku to kamerzyste sobie wynajmij hahahaha

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Do wojtaska:))
PostWysłany: Piątek, 21 Mar 2008, 23:13 
Offline

Rejestracja: Niedziela, 13 Sty 2008, 17:33
Posty: 18
Miejscowość: Z boiska
No mowie ze pomysl mi sie podoba bo zaoszczedze na kamerzyscie:)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group