RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Sobota, 18 Maj 2024, 16:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Niedziela, 14 Paź 2007, 20:29 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
w czwartek zebranie kolegium ozpn-u w sprawie wyjazdu do moszczenicy.Jest ogolnie przejebane,wiec niewiem,czy sie modlic,czy czekac na cud.Z tego co wiem kara może byc dotkliwa.Juz teraz wiadomo,ze nikt nie che sędziowac naszych spotkan z obawy o zdrowie.Prosze przeczytac ZA CO I JAKA KARA SPOTKALA DRUZYNE Z GORZęDOWA. dla mnie to szok!!!!!


Wydział Dyscypliny informuje

Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim na posiedzeniu w dn. 11.10.2007 podjął decyzję o nałożeniu na LKS „Polonia” Gorzędów kary zakazu udziału dla zorganizowanych grup kibiców w meczach wyjazdowych do końca sezonu 2007/2008 zgodnie z § 9 ust. 6 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN za niewłaściwe zachowanie kibiców podczas spotkania kl. „O” sen. w dn. 30.09.2007 pomiędzy LKS „Błysk” Aleksandrów z LKS „Polonia” Gorzędów.
Karze nadaje się rygor natychmiastowej wykonalności zgodnie z § 9 ust. 7 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN.

Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Tryb. na posiedzeniu dn. 11.10.2007 po przeprowadzeniu postępowania dyscyplinarnego w sprawie zachowania zawodnika drużyny LKS „Polonia” Gorzędów Łukasza KOPCIKA podczas meczu piłkarskiego kl. „O” sen. w dniu 30.09.2007 pomiędzy LKS „Błysk” Aleksandrów a LKS „Polonia” Gorzędów
POSTANOWIŁ: ukarać Łukasza KOPCIKA zgodnie z § 5 ust. 1/2 w związku z § 6 ust. 3/1 Regulaminu Dyscyplinarnego karą dyskwalifikacji 6-ciu miesięcy za niesportowe oraz wulgarne wypowiedzi po spotkaniu. Pan KOPCIK schodząc z boiska do szatni powiedział do kibiców klubu z Gorzędowa cyt.: „My im nie możemy wpierdolić ale wy im wpierdolcie.
Wykonanie tej kary polega w szczególności na zakazie:
- reprezentowania drużyny wobec innych oficjalnych osób funkcyjnych i ekipy przeciwnika;
- przebywania na płycie stadionu w miejscach wydzielonych dla kierownictwa drużyny i zawodników oraz w szatni;
- kierowania drużyną w czasie meczu.
- pełnienia jakichkolwiek funkcji związanych z działalnością w piłce nożnej oraz uczestnictwa w rozgrywkach jako zawodnik.
- Kara obowiązuje od 04.10.2007 do 03.07.2008
Podczas przeprowadzonego postępowania Wydział Dyscypliny OZPN uznał, iż takie zachowanie miało miejsce oraz że zawodnik KOPCIK zachował się w sposób wulgarny w stosunku do sędziego. Po usłyszeniu decyzji zawodnik wychodząc z posiedzenia zwrócił się w stronę członków Wydziału oraz wypowiedział słowa cyt.: „Jaja sobie robicie”. Wydział Dyscypliny OZPN Piotrków Tryb. uwzględniając powyższe postąpił jak stwierdzono wyżej.
[b]
[/b]


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 15 Paź 2007, 14:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 20 Sie 2006, 10:07
Posty: 47
Pianka napisał(a):
w dla mnie to szok


nie tylko dla ciebie...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 15 Paź 2007, 16:06 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
ja mam wrażenie że najbardziej sie ty przejmuja piłkarze i CI kibice którzy jechali na mecz nas dopingowac.nie wspomne o działaczach ...

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 15 Paź 2007, 18:47 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
w czwartek w godzinach popoludniowych okaze sie czy bedziemy grac dalej. z informacji viceprezesa Krzysztofa Tulejskiego, ktore uzyskal od Pana Prezesa S.Sipy wynika, ze wszystkie kluby zaproszone zostaly do zwiazku i razem beda dyskutowac o naszej sytuacji. boli mnie jednak cos innego. gdzies w radomsku jest ktos kto robi mnostwo zlej aury wokol naszego klubu, niektore sprawy sa wyolbrzymione wiele jest nieprawidlowosci w informacjach ktore docieraja najpierw do centrali potem takze do nas. ja jestem jednak zadowolony z rozmowy ktora przeprowadzilismy z naszymi kibicami podczas mecuz z grabka grabica i smiem twierdzic ze wiele do nich dotarlo. pozdrawiam.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 15 Paź 2007, 20:55 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
jeszcze jedno male pytanie,o której godzinie jest to spotkanie.Czy moze jechac rowneiz jakis przedstawiciel kibicow,który poda sie za szefa młynu,za przywódce,nieweim za kogos kto rządzi i zapewni panow z ozpnu,ze zaden wybryk juz sie nei powtózy,co wy na to dzialacze???moze to cos pomoze,ja z checią moge jechac i wziasc udzial w debacie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 15 Paź 2007, 21:29 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 11 Lut 2006, 19:42
Posty: 104
Miejscowość: z Radomska
Pianka napisał(a):
jeszcze jedno male pytanie,o której godzinie jest to spotkanie.Czy moze jechac rowneiz jakis przedstawiciel kibicow,który poda sie za szefa młynu,za przywódce,nieweim za kogos kto rządzi i zapewni panow z ozpnu,ze zaden wybryk juz sie nei powtózy,co wy na to dzialacze???moze to cos pomoze,ja z checią moge jechac i wziasc udzial w debacie


Dokładnie o tym samym myślałem

Ale decyzja zalezy od zarzadu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 15 Paź 2007, 21:56 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
Ja mam takie pytanie coś się stanie (jakie konsekwencje i czy takie będą) jak kibice z Radomska zjawia się jednak na tym meczu
tzn. nie w zorganizowanej grupie tylko własnymi środkami transportu "na własną rękę" bo to jest bardzo prawdopodobne.

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 16 Paź 2007, 07:01 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Pianka napisał(a):
jeszcze jedno male pytanie,o której godzinie jest to spotkanie.Czy moze jechac rowneiz jakis przedstawiciel kibicow,który poda sie za szefa młynu,za przywódce,nieweim za kogos kto rządzi i zapewni panow z ozpnu,ze zaden wybryk juz sie nei powtózy,co wy na to dzialacze???moze to cos pomoze,ja z checią moge jechac i wziasc udzial w debacie


Mysle ze to dobry pomysl. Spotkanie jest w czwartek o 17.45. Moze ze dwie osoby?

hot_city napisał(a):
Ja mam takie pytanie coś się stanie (jakie konsekwencje i czy takie będą) jak kibice z Radomska zjawia się jednak na tym meczu
tzn. nie w zorganizowanej grupie tylko własnymi środkami transportu "na własną rękę" bo to jest bardzo prawdopodobne.


Z tego co sie wczoraj dowiedzielismy, to od ostatniego meczu w Moszczenicy obowiazuje niepisany i nieuchwalony zakaz wyjazdowy dla zorganizowanych grup kibiców. Jesli nas nie wywala w czwartek z rozgrywek to nalezy spodziewac sie zakazu wyjazdowego na caly sezon 2007/2008. Z dwojga zlego wole to drugie. Zakaz z pewnoscia obowiazuje wszystkich kibicow.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 16 Paź 2007, 13:07 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
to dobry pomysl. pojada dzialacze, kibice i pilkarze. musza zobaczyc ze radomsku zalezy na tej druzynie

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 16 Paź 2007, 19:29 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
ok jade na 100%,mysle ze2-5 kibicow wystarczy jak ans wogole wpuszcza,nie am sensu zeby jechalo ans duzo.Tego dniua nie bedzie wazna ilosc czy jakosc tylko co zostanie na tym spotkaniu powiedziane


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group