RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Sobota, 11 Maj 2024, 20:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Poniedziałek, 8 Paź 2007, 20:24 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
Oświadczenie Prezesa RKS 1979 Radomsko Jakuba Mielczarka, w sprawie zachowania kibiców na meczach wyjazdowych klasy B.

W związku z ostatnimi wydarzeniami, które miały miejsce na wyjazdach w Chabielicach, Chrzanowicach oraz w Moszczenicy jestem niezwykle zasmucony postawą kibiców RKS i fakty te traktuję jako swoją osobistą porażkę. Klub powstał specjalnie dla sympatyków, którzy nie mogli oglądać piłki w wykonaniu RKS przez ostatnie lata, by zagospodarować czas wolny radomszczańskiej mlodzieży w weekendy. Wiele osób - członków Stowarzyszenia Sportowego RKS 1979 Radomsko włożyło ogrom pracy, czasu i środków finansowych by klub został zgłoszony do rozgrywek. Zrobiliśmy tak wiele, tylko po to by dać Wam radość ze zwycięstw klubu, by dać Wam możliwość utożsamiania się z tymi barwami, z tym klubem, z piłkarzami oraz naszym miastem Radomskiem. Otrzymaliśmy ogromną pomoc finansową od licznych sponsorów, olbrzymią pomoc merytoryczną od OZPN w Piotrkowie na czele z Panem Prezesem, wiele ciepłych słów od osób wysoko postawionych oraz od zwykłych ludzi- kibiców RKS. Na początku naszej działalności za wzór stawiałem sobie kluby stworzone przez kibiców w całej Polsce: Pogoń Nową czy GKS Katowice, teraz marzenia czas zweryfikować. Życzyłbym naszemu ukochanemu klubowi by miał kibiców, dla których jego mecze nie są tylko okazją do zadymy. Chciałbym by ludzie spotykani w całym naszym województwie dalej mówili jak nas podziwiają, a rywale zazdrościli dopingu i frekwencji na stadionach. Chciałbym by wyjazdy kibiców były wyjazdami spokojnymi, na które każdy z Was starszych kibiców może zabrać swojego brata czy młodszego kolegę. By doping niósł się po całych wsiach i miastach odwiedzanych na naszym szlaku. Zauważcie wreszcie, że wszystko co robiliśmy do tej pory, robiliśmy dla Was- dla prawdziwych kibiców, tych którzy "mają żółte serca i niebieską w żyłach krew"...

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Sportowego RKS 1979 Radomsko Jakub Mielczarek

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 9 Paź 2007, 16:14 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
i jak tam nasza chuliganeria - zatkało kakao?

ręcę opadają kiedy ludzie, którzy robią coś z niczego, wszystko jest na dobrej drodze ku sukcesowi a grupa idiotów sprawia problemy!

jeśli wywalą klub i zaorzą stadion tylko do siebie będziecie mogli mieć pretensje!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 9 Paź 2007, 21:44 
Offline
****
****

Rejestracja: Środa, 15 Gru 2004, 14:31
Posty: 666
pierdol sie pajacu
wieksza czesc chuliganki nie ma nic wspolnego z tymi ekscesami

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NLFi7Zn9NFI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 10 Paź 2007, 10:45 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
szczerze mowiac wiem ze naprawde ludzie ktorzy sie licza dla mnie i dla RKSu nie maja nic wspolnego z tymi ekscesami, udzialaja sie wyjazdowcy z 2-3 wyjazdami zaliczonymi oraz pijane pionki. nie rozumiem tylko jednego w lechu takich ludzi wyrzucano ze stadionu, w widzewie glowna ekipa ustawiala do pionu idiotow gdy robili kamionke w sektor gosci. prosze wiec glowna ekipe zeby sie troche zainteresowala tymi sprawami bo moze sie okazac ze do nastepnej rundy juz nie przystapimy... niestety.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 10 Paź 2007, 14:03 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
lit - jako doświadczony i kumaty koleś będąc na meczu powinieneś potrząsnąć kolesiem, przez głupotę którego klub mogą wykopać z rozgrywek!

Kedy "świeżynka"zobaczy, że "stara gwardia" nie pozwala na takie akcje to będzie spokój. teraz winni są także Ci, którzy nie zareagowali!

I tyle w tym temacie!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 10 Paź 2007, 16:48 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
wine ponosza wszyscy co byli na meczu,w jakim stanie było ponad pół ekipy to kazdy wie to po pierwsze a po drugie watpie zeby ktos zwróciłe uwage swojemu koledze ..... nic więc dziwnego ze jedni siedza cicho a inni wykorzystuja swoja odwage po alko i siłe gupy .... dla mnie to jest poprostu smieszne.
przypominam poraz kolejny-my gramy dla WAS a WY nas dopingujcie.czy to za duzo? a moze za mało.... chyba naprawde chcecie żebysmy polecieli ....
pomyslcie o działaczach ,piłkarzach,sponsorach...
jeśli kogos ten post uraził to niech to przemilczy...

wczoraj na treningu przedstawiłem piłkarzom sytuacje klubu i sa załamani . mam nadzieje ze teraz nie zawiedziecie nas... chyba ze mamy grac bez publiki...to by było niezbyt miłe

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 10 Paź 2007, 21:28 
Offline
****
****

Rejestracja: Środa, 15 Gru 2004, 14:31
Posty: 666
bez kitu chłopaki mieli sporo planów co do tego meczu sporo zapałow ostudziłem
ale sam jestem w stanie zdziałac tyle co nic

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NLFi7Zn9NFI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 11 Paź 2007, 16:27 
Offline
***
***

Rejestracja: Wtorek, 19 Paź 2004, 08:48
Posty: 395
Miejscowość: Radomsko
Litman bierz ekipe i dzialaj :D :D :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czwartek, 11 Paź 2007, 19:38 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
My na boisku jestesmy dla was a sa tu tylko tacy ludzie do gry ktorzy albo cos zawdzieczaja RKSie albo ja kochaja i nic za to ze graja nie chca uzyskac jedynie dobre wyniki i fajna zabawe z WAMI KIBICAMI, a nie stres czy zagramy nastepny mecz czy nie i to nas DOBIJA najbardziej , pomyslcie o tym SA WYNIKI jest fajnie NIE PSUJCIE TEGO, bo nic juz nie bedzie jak sie rozje... :-P :P :-x :-)

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group