RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Sobota, 18 Maj 2024, 13:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 27 Sie 2007, 16:26 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 31 Sie 2005, 17:06
Posty: 177
Miejscowość: piastowska 100%RKS
A CO DO FREKWENCJI NA STADIONIE TO NIE PRZESADZAJCIE żE BYłO 1000
według mnie było około 600 osób nie więcej co i tak jest najlepszym wynikiem od kilku lat . w młynie początkowo około 200 osób ale z czasem wiara uderzała po procenty do sklepu i została nas 100 do końca meczu.

jak dla mnie wynik bardzo dobry i pokazalismy ludziom że kibiców w mieście ma tylko RKS !!!

a poza tym my gramy za darmo , dla kibiców , dla siebie a przede wszystkim
gramy dla ......................RADOMSKA !!!!!!

_________________
Image
WYCHOWANI W NIENAWIśCI RADOMSZCZAńSCY TERRORYśCI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 27 Sie 2007, 17:44 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Wklejcie zdjecia z tego meczu.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 27 Sie 2007, 21:28 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Slyszalem po meczu ze kibicom bardzo podobalo sie zagranie Loko,
kiedy to zmienil lot przelatujacej obok niego pilki pietą! :shock:
Fajnie to wygladalo, oby wiecej takich finezyjnych zagran!

Niestety drugiej bramki nie widzialem.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 28 Sie 2007, 09:12 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
co widziałem z boiska? trybune na której ok 600 kibiców,wśród nich dorbrze widoczny i słyszalny młyn.wśród kibiców rodziny piłkarzy co zobowiązywało do walki najbardziej.jak wychodzilismy na murawe to nogi drżały przy dopingu i samo uczucie że reprezentujemy ten klub dosłownie odcinało nas od świata i nie wiedzielismy co sie dzieje-coś fantastycznego.jedyne co mnie zastanawiało to to,że duzo osób było przy budynku klubowym i to trzeba zmienic.od tego jest trybuna panowie.aha i najwazniejsza sprawa która wrecz bolała kilku piłkarzy to pojawienie sie pod klubem pana ZBROI.MAM NADZIEJE ZE TO SIE JUZ NIE POWTóRZY I NIE BEDZIE WYWOłYWAłO NIEPOTRZEBNYCH KOMENTARZY.
WIELKIE DZIęKI DLA WSZYSTKOCH KIBICóW ZA PRZYBYCIE NA TEN MECZ.LICZYMY NA WAS TAKżE NA WYJAZDACH.
NIGDY NIE ZGINIE RKS NIGDY NIE ZGINIE

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 28 Sie 2007, 12:59 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 24 Sty 2007, 15:47
Posty: 633
Powiem wam tylko z doswiadczenia nie wpuszczajcie ani na treningi ani na mecze osob ktore ladnie sie usmiechaja do sukcesu a tak na prawde za plecami rzucaja kłody pod nogi robia niepotrzebne zamieszanie i ma to tylko i wylacznie zle odbicie sie na klubie i druzynie tyle odemnie jak juz pisalem znam to z doswiadczenia i wierzcie mi tacy ludzie nie maja dobrych intencji a wrecz przeciwnie macie swoj Klub macie swoja Druzyne wiec tak trzymajcie bo jak potrzebowaliscie pomocy to tacy wlasnie ludzie w dupie mieli wszysko i sie tylko modlili zeby wam sie nie udalo a teraz udaja wielkich kibicow i udaja ze zalezy im na tym zeby bylo dobrze wiec dam wam dobra rade nie pozwolcie sie omotac ludziom ktorzy kiedys w tym klubie dzialali albo cokolwiek robili to przez nich ten klub upadl i przez nich Radomszczanska pilka wyglada tak jak wyglada to sa tylko kanalie które doprowadzily nasz klub to bankructwa i ruiny
tyle odemnie 3majcie sie Pozdrawiam i życze powodzenia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 28 Sie 2007, 16:28 
Offline
*
*

Rejestracja: Czwartek, 24 Cze 2004, 12:45
Posty: 181
Miejscowość: ze starej brygady
Zbroja ma etacik w czarnych to zajrzał na przeszpiegi co jest grane z RKSem,zda relacje komu trzeba.Stary cwaniak i tyle.

_________________
STARA WIARA
Przetrwali nieliczni


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 29 Sie 2007, 18:28 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
http://img511.imageshack.us/img511/5650 ... ja9hg3.jpg

w 2 połowie młyn wygląda fantastycznie ;/ Pozdro dla tych co od dopingowania druzyny woleli piwo,panienki,kolegow . . . Zostali Najwierniejsi

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 30 Sie 2007, 10:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 26 Sie 2007, 12:44
Posty: 2
Miejscowość: Z przed monitora
Naprawdę duża frekwencja aż byłem zdziwiony. W pierwszej połowie naprawdę dawaliśmy rade :razz: , ale potem poszła połowa chyba jeśli nie więcej i delikatnie mówiąc trochę siadło :( . No i jeszcze jedna ważna rzecz jak stałem tam z "Wami" widziałem sporo chłopaków którzy siedzieli sobie na krzesełeczkach a powinni stać i śpiewać z nami :P . Wielkie brawa za triumf :smile: na inaugurację oby w niedziele na wyjeździe poszło jeszcze lepiej. Postaram się pojechać na wyjazd, ale niestety jest możliwość ze zatrzymają mnie sprawy rodzinne. :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 1 Wrz 2007, 21:35 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
fotki przeniesione do Galerii:

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Ostatnio edytowany przez hot_city, Poniedziałek, 3 Wrz 2007, 11:48, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela, 2 Wrz 2007, 07:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 20 Sie 2006, 10:07
Posty: 47
gadałem z takim ćwokiem co gra w Gidlach. i pierdoli, że Bujniczki to najsłabsza drużyna w Polsce... i że w Radomsku Czarni tylko dają radę :/ mam nadzieje, że to tylko jego opinia...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group