RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Sobota, 18 Maj 2024, 00:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 31 Maj 2007, 09:26 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
Nie chcę nikomu podcinać skrzydeł, ani wychodzić na mocnego w gębie, ale pewne sprawy chyba trzeba uporządkować i spojrzeć prawdzie w oczy, zamiast się kłócić i obrażać ludzi, którzy mocno stąpają po ziemi:

- nie ma szans na odtworzenie prężnie działającego klubu piłkarskiego RKS Radomsko z całą jego tradycją, osiągnięciami, nazwą i... czystą hipoteką! Z kilku powodów, które raczej inwestorów i sponsorów nie przyciągną...

- pod kątem prawnym, ewentualnych rozczeń od PZPN w sprawie "sprawy Rasica" mógłby się domagać tylko klub i jego prawni przedstawiciele, a jak dobrze pamiętamy ludzie Ci w ostatnich miesiącach podpisali "ugodę" ze związkiem, więc nawet gdyby teraz nowy zarząd wystąpił ze sprawą, PZPN pokazałby papier podpsiany przez ludzi, którzy rządzili klubem i mieli prawo iść na "ugodę". Co prawda zdarzały się "przekręty" w podobnych sprawach (np. Widzew), ale nie sądzę, aby ktoś z nas miał w PZPNie takie układy jak Boniek i mógłby załatwić przejęcie klubu bez długów :x

- pamiętajcie, że dług RKSu codziennie rośnie a ZUS, US są instytucjami, które raczej nie odpuszą, jeśli pojawi się jakaś szansa na odzyskanie należności... Według mnie ta ogromna kasa (nieważne czy 4 czy 7 milionów i tak to niewyobrażalna dla każdego z nas kwota) a dzisiaj miejsce w II lidze można kupić już za milion PLN (patrz ofertę Koźmińskich wobec Ptaka). To najważniejszy powód dla którego uważam, że RKSu w starej postaci już nigdy nie będzie...

- to jedno, a drugie sory, że tak powiem, bo szanuję Cię Pianka jako kibica, który był z RKSem od zawsze (prawie tak długo jak ja :D ), ale masz takie same prawa występować do sądu w sprawie RKSu jak... moja babcia! Idź do pierwszego lepszego papugi i powie Ci to samo, możesz ewentualnie złożyć doniesienie do prokuratury jako osoba fizyczna, ale po pierwsze musisz mieć dowody a po drugie zero szans na jakąkolwiek kasę! :?

- historia ostatnich kilku lat pokazała, że radomszczańscy politycy i UM interesują się sprawami piłki nożnej tylko w okresie przedwyborczym, kiedy sprawy klubu są kiełbasą wyborczą. Nie oszukujmy się - tak robił Słowik, Tadek i jak widać obecna ekipa też! Dlatego trzeba przyznać rację Butrymowi, że łatwiej się dogadać ze skosami...

- jaka telewizja poda Wam informację o próbach uratowania RKSu i zbiórce kasy - NTL? Przecież Tadek ma Czarnych, poważne plany wobec tej drużyny (według plotek) i raczej nie jest w jego interesie, aby zaczął działać konkurencyjny klub (ewentualne dotacje z miasta, dzierżawienie stadionu, kibice, itp.). Chyba, że koledzy chcą się pojawić w "Faktach" TVN... :-P

- organizacja pikniku / koncertu i zbieranie środków na klub to świetny pomysł, ale niestety nie ma nic za darmo - wszelkie sprawy formalne, zgody, a nawet pytanie - jaka gwiazda zagra za free???

- według mnie najlepszym rozwiązaniem jest (okropne słowa, ale prawdziwe) pożegnać stary RKS, zwłaszcza jego długi i jeżeli znajdzie się grupka zapaleńców, która będzie chciała iść drogą, którą wyznaczyła Nowa Pogoń Szczecin czy GKS Katowice - budować piłkę nożną od zera! Problemów pewnie będzie więcej, bo to kluby z dużo większą tradycją niż nasz i z większych miast, gdzie łatwiej o sponsorów, jednak jeśli są ludzie, którzy mają czas i serce - warto spróbować nawet od B Klasy! trzeba jednak pamiętać, że nawet na najniższą ligę trzeba mieć jakąś kasę na start (opłaty z ŁZPN, stadion, sędziowie, ipt.), nawet jeśli zawodnicy chcą grać za free. A jeśli chce się iść w górę, to jednak raczej nie chłopakami, którzy spotykają się na trening raz w tygodniu... Przecież nikt nie zabroni grać w żółto-niebieskich barwach, śpiewać tych samych pieśni, uzywać tych samych flag. Czy będzie to KS Radomsko, czy RKS 1979 Radomsko - nazwę zawsze będzie można zmienić, zwłaszcza kiedy formalnie przestanie istnieć RKS Radomsko! Niby jakim prawem Tadek używa nazwy Czarni - ponieważ nikt nie ma do niej prawa!

Mimo że to dosyć krytyczny mail i mam nadzieję, że sprowadzi wielu na ziemię, mam nadzieję i że nikogo nie zdołuje! RKS spadł na dno i trzeba sobie jasno powiedzieć, że tam już pozostanie :( Zostali kibice, którzy mają chęć coś zrobić, ale rozwiązanie jest tylko jedno! Szczerze życzę powodzenia i za parę lat chciałbym zobaczyć nowy klub nawet w IV lidze i gwarantuję, że kiedy władze / sponsorzy zauważą jak ważny jest dla kibiców, ile ludzi chodzi na mecze, rzucą się do pomocy i będą zabiegać o względy zarządu - a od nas zależy, żeby byli to mądrzy ludzie, którzy nie powtórzą błędów swoich poprzedników...

Jest jeszcze alternatywa - za parę lat zaczniecie chodzić na mecze Czarnych np. w IV czy III lidze i to stanie się WASZ / NASZ klub... :-P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 31 Maj 2007, 09:37 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
W sprawie tekstu który napisał Pianka.Ok ale co sie stanie jezeli sąd nie udowodni że to my mamr racje i przegramy sprawe w sadzie.Co bedzie jeżeli Kowalczyk,Barda,Śliwakowski.............itd wystapia przeciwko nam w sprawie odszkodowania za nasze oskarżenia.Trzeba pamietac ze kij ma zawswze dwa końce.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 31 Maj 2007, 18:38 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
widze że nagle wszyscy przejżeli na oczy.jak mielismy tydzien na podjęcie decyzji czy wchodzimy w ta 15 to nikt sie chciał odezwac.jak było spotkanie kibiców o którym wszyscy wiedzieli to przyszło 10 osób.kazdy tylko pisze co trzeba zrobic,zeby to olac itd.jesli jestescie tacy mocni to działajcie.my mozemy wyjśc z tej grupy i powiedziec ze kibice nie chcą juz nic zrobić dla klubu i mają go w dupie.nie ma sprawy.jutro powiemy im co i jak.pewnie znowu przyjdzie kilka osób i to młodych bardzo bo inni nie sa w stanie ruszyc dupy.ale to ich problem.wkurzaja mnie juz wpisy wielu osób ktore mocne sa tylko na tym forum a na meczach mieli nie wiele do gadania.
albo sie wszyscy udzielaja w realu albo niech siedza cicho.

jedni juz cos zaczeli działac i szacunek dla nich.inni przychodza i pytaja co i jak i widac juz komu zalezy.z tymi osobami moge współpracowac a niektórzy niech sie nie pokazuja lepiej.
bo jak cos sie nam uda to wtedy sie kazdy bedzie chwalił bo my kibice zrobilismy druzyne i gramy-a tak naprawde to tylko patrzeli jak inni biegali i kołowali kase.bo tak bedzie napewno.

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Ostatnio edytowany przez PIASTOWSKA TEAM, Piątek, 1 Cze 2007, 10:33, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 31 Maj 2007, 18:47 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 24 Sty 2007, 15:47
Posty: 633
niedlugo przyjerzdzam do polski jesli moge jakos pomoc to chcialbym kupic duzo duzo wlepek i jesli ktos da mi gwarancje ze pieniadze bede przeznaczone na konkretne cele to mysle ze moge rowniez jakas sume nie duzo ale zawsze cos dorzucic - tyle odemnie nic wiecej zrobic nie moge
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 31 Maj 2007, 19:17 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 22:24
Posty: 54
Z tego waszego działania, przy dobrych układach można zarobić na organizację jednego meczu. A gdzie reszta kasy na prowadzenie nawet amatorskiej drużyny, utrzymanie obiektów i pracowników klubowych ? Nie widziałem ani jednego postu na temat ofiarowania na poczet klubu jakiejkolwiek kwoty finansowej. A dlaczego ? Bo jej po prostu nie macie (ja także nie mam). Ten klub miał różnych sponsorów i różnych włodarzy, którzy bawili się nie swoją kasą niszcząc i zadłużając nasz ukochany klub, aż doprowadzili do obecnej sytuacji. Jeśli nie mamy kasy, to nikt nam jej nie da. Pamiętajcie, że najlepiej wydawać swoje pieniądze i przed samym sobą robić rachunek sumienia. Tą chorą sytuację może uratować tylko jeden kasowny sponsor, który zarazem stanie na czele klubu i pokieruje tym jednoosobowo. :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P :razz: :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 31 Maj 2007, 19:40 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
tak jak kolega z Piastowskiej dobrze wie pewne dzialania sa podjete, poki co pare osob dostalo odpowiednie zadania do wykonania. ciagle potrzeba ludzi do pracy. co do spotkania na banku, tak jak mowie ja studiuje we wroclawiu i w niedziele zawsze jestem juz w pociagu powrotnym. co do kolegi z lądka, wkrotce bedzie wiecej szczegolow i wtedy spokojnie bedziesz mial zapewnienie na co pojda twoje pieniazki. prosze o kontakt na gg albo kom pana jockera i chlopakow od ultraski w szczegolnosci gofra. pozdro.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 31 Maj 2007, 21:14 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Zycze powodzenia i wytrwalosci w tym co robicie.
Oby efekty byly widoczne jak najszybciej,
a uwierzcie ze w miare uplywu czasu rak do pracy bedzie przybywac.
Czekam z niecierpliwoscia na wiesci. :P

P.S. Z drugiej strony nie miejcie pretensji do ludzi ze nie przyszli na spotkanie na banku - zajebiste miejsce wybraliscie na omawianie takich spraw. :oops:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 1 Cze 2007, 10:31 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
masz racje najlepiej byłoby w jakims barze i jeszcze napisac ze kto przyjdzie dostanie browara hehe.ale teraz powaznie.kolega M ma racje.już znam pierwsze działania i po rozmowach z pewnymi osobami mozna coś zrobic.klub jasno stwierdził ze nie jest w stanie utworzyc drużyny bo nie ma na to kasy.na dzisiajszym spotkaniu doszliśmy do wstepnego porozumienia z włodarzami stadionu rks.przedstawilismy nasz plan działania i mamy wstępna zgode na rozgrywanie meczy na tym obiekcie.jak narazie nie mozemy liczyc na pomoc finansową ze strony miasta.w niedziele miejmy nadzieje dojdzie do umówionego spotkania z prezesem RKSu i dogadamy kilka kwestii z tym zwiazanych.w sumie to sam prezes nas zaskoczył chęcią pomocy,ale zobaczymy co wyjdzie.niestety dzisiaj nie udało mi sie skontaktować z pewna osoba na której działaniu najbardziej zalezy i która napewno nam pomoze.wiem jedno -podjęte juz sa działania i teraz tylko kwestia organizacji spotkania osób chcacych działac.tak więc czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 1 Cze 2007, 13:38 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
bez watpienia jedna z kluczowych spraw to stadion i jesli koledze sie uda w tej kwestii cos zalatwic a jak widac powoli staje sie to realne, to liga bedzie naprawde blisko. w weekend spotykamy sie z wazna osoba i od tego rowniez bedzie duzo zalezalo jesli chodzi o koszty finansowe. jestesmy w stalym kontakcie z prawnikami, zeby procedury prawne zalatwic jak najszybciej. Dziekujemy za pomoc w szczegolnosci tym ktorzy sie do mnie odezwali i koledze za rozmowe odnosnie stadionu, jesli mozesz daj znac na gg do mnie albo podaj maila wysle Ci pewna broszure organizacyjna. pozdrawiam.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 2 Cze 2007, 20:57 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
no to panowie dosyc tego pisania .bierzemy sie do roboty bo czasu coraz mniej.chyba każdy juz wie co ma robic z osób które coś działaja bo inni tylko czekaja na info hehe.ale to w swoim czasie.
piastowska oczywiście działa aktywnie.

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group