RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Czwartek, 9 Maj 2024, 02:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czwartek, 15 Mar 2007, 11:57 
Offline
Master of Typer 2005
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 20 Lis 2003, 19:48
Posty: 1427
Miejscowość: RadomskO
W weekend swoje rozgrywki wznawia IV liga piłkarska. W dalszym ciągu nie wiadomo, czy wystartuje w nich drużyna RKS-u. Niezależnie od tej sprawy, Zarząd radomszczańskiego klubu w dalszym ciągu prowadzi rozmowy z PZPN-em.


Jak powiedział nam prezes Stanisław Rzeźniczak, mimo ż rozgrywki ligowe ruszają już w sobotę, nie jest wykluczone, że RKS jednak w nich zagra. W ostatnim czasie po naszym mieście krążyły plotki, że wiosną RKS zagra, ale miejsce zawodników, którzy grali jesienią, mieliby zająć gracze z SMS-u Łódź. Prezes Rzeźniczak potwierdził te rewelacje i poinformował, że są prowadzone rozmowy w tej sprawie. Podkreślił również, że nierozegranie jednego, a nawet dwóch spotkań nie będzie jeszcze oznaczało wycofania drużyny z rozgrywek. Dopiero oddanie trzech spotkań walkowerem będzie skutkowało karną degradacją klubu o dwie klasy niżej. W poniedziałek prezes Rzeźniczak oraz Andrzej Łągiewka i Jacek Kawka odbyli w Warszawie rozmowy z władzami PZPN-u i Ministerstwa Sportu. - Wiceprezes PZPN Eugeniusz Kolator podkreślił, że piłkarska centrala nie ucieka od zobowiązań, jakie zawarła z RKS-em - mówił prezes Rzeźniczak. - Na spotkaniu, które stanowiło ugodę z nami, obecny był również ówczesny prezydent Jerzy Słowiński, który deklarował przejęcie stadionu. Teraz PZPN czeka na pismo z Urzędu Miasta Radomska z informacją, że miasto przejmuje obiekt. Wówczas będą mogły ruszyć inwestycje, o których mówi ugoda - zakończył. Tak więc fakt, czy stadion RKS-u zmieni nie tylko właściciela, ale również swoje oblicze, zależy w tym momencie od miejskich rajców. Klub zwrócił się już do władz miasta z prośbą o przejęcie stadionu.

zrodlo: po prostu informacje

_________________
Image
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 15 Mar 2007, 14:09 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 14 Lip 2006, 12:51
Posty: 2571
Miejscowość: LESZKA CZARNEGO
Czy to jest kolejna ściema zarządu i granie na zwłoke?

Co o tym myślicie?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 15 Mar 2007, 14:23 
Offline
**
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 5 Sie 2005, 08:16
Posty: 212
Siudym napisał(a):
Czy to jest kolejna ściema zarządu i granie na zwłoke?

Co o tym myślicie?


Sciema nie sciema wszystko sie okaze w danym dniu. Narazie poprostu trzeba trzymac kciuki oraz wierzyc ze zagramy.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 15 Mar 2007, 15:16 
Offline

Rejestracja: Czwartek, 8 Lut 2007, 21:21
Posty: 3
Miejscowość: RKS
eh.. oby to było prawdą a nie jak zawsze... ale Sms mimo ze by grał pod naszą nazwą to nie to samo co RKS... ale trzeba sie cieszyc z tego co "ma" byc :smile: :P :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 15 Mar 2007, 19:02 
Offline

Rejestracja: Środa, 20 Wrz 2006, 20:59
Posty: 81
Miejscowość: CENTRUM
No nieźle juz sam nie wiem o co chodzi! W rozmowie P. Kawka stwierdził że zarząd sam puścił ścieme że niby są rozmowy z sms-em tylko po to żeby może coś się ruszyło, teraz Rzeźniczak twierdzi że jednak są takowe rozmowy, na dodatek jeszcze mówią że jest szansa że wystartujemy!
KURWA czy znowu przeciągają i robią nam nadzieje po czym stwierdzą że walczyli ale niestety nikt nie chciał pomóc!!! Bo jeśli ma tak być to niech powiedzą i nie robią kibicom nadziei że bedzie dobrze-skoro chcieliby wystartowac dlaczego kazali piłkarzom szukać klubów-coś tu jest nie tak!!! Ale oczywiście jak każdy kibic chce wierzyć ze jednak to nie jest kolejna bajerka zarządu-wkrótce sie przekonamy o tym :?

_________________
Stara Gwardia - TYLKO RKS!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 15 Mar 2007, 19:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 20 Sie 2006, 10:02
Posty: 65
Miejscowość: Kowalowiec
I znowu nam piane w oczy leją. Zobaczymy czy taQ będzie w co bardzo wątpie oby tylko udało sie zagrać w rundzie wiosennej byłbym szczęśliwy :-)

_________________
Z eRKSą od narodzin aż po grób....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 16 Mar 2007, 15:25 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 10 Lip 2006, 20:56
Posty: 69
Miejscowość: Starowiejska
19_CYCU_79 napisał(a):
KURWA czy znowu przeciągają i robią nam nadzieje po czym stwierdzą że walczyli ale niestety nikt nie chciał pomóc!!! Bo jeśli ma tak być to niech powiedzą i nie robią kibicom nadziei że bedzie dobrze-skoro chcieliby wystartowac dlaczego kazali piłkarzom szukać klubów-coś tu jest nie tak!!! Ale oczywiście jak każdy kibic chce wierzyć ze jednak to nie jest kolejna bajerka zarządu-wkrótce sie przekonamy o tym :?


A nie wpadło Ci do głowy, że może grająca pod nazwą RKSu drużyna SMSu nie będzie nas nic kosztowała ? :? Ja pierdole ostatnio nie mam ochoty nawet wchodzic na to forum bo tu wszyscy są nastawieni anty !! tak dalej a zobaczycie co będzie ...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 16 Mar 2007, 18:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 17 Sie 2006, 10:44
Posty: 74
Miejscowość: Radomsko
Kurwa :mad: Powiedzcie NAM tylko jedno... czy RKS PRZYSTAPI DO ROZGRYWEK CZY NIE ???!!! Bo jedni pisza ze jeszcze nie wszystko stracone a drudzy ze RKS nie przystapi do rozgrywek !!! TO JAK JEST W KONCU...

_________________
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO RKS!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 16 Mar 2007, 19:01 
Offline

Rejestracja: Środa, 20 Wrz 2006, 20:59
Posty: 81
Miejscowość: CENTRUM
Q kamil Q napisał(a):
A nie wpadło Ci do głowy, że może grająca pod nazwą RKSu drużyna SMSu nie będzie nas nic kosztowała ? :? Ja pierdole ostatnio nie mam ochoty nawet wchodzic na to forum bo tu wszyscy są nastawieni anty !! tak dalej a zobaczycie co będzie ...


Słuchaj przeczytaj najpierw dobrze mój post a później pisz spostrzeżenia :)(oczywiście że wpadło mi do głowy że drużyna smsu nic by nas nie kosztowała)- Ale skoro Kawka powiedział mi że z sms-em to bujda puszczona przez nich samych (czyt. zarząd) więc co mam myśleć-ja nie jestem nastawiony anty tylko wiem jacy to są ludzie i wiedziałem że się tak skończy!!!

Kaziu*** napisalem w temacie "KONIEC RKSu" że zostaliśmy wycofani z rozgrywek-więc nie wiem skąd to pytanie!!! poczytaj troche. pozdro
TYLKO :P

_________________
Stara Gwardia - TYLKO RKS!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group