RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Czwartek, 9 Maj 2024, 01:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 16:47 
Offline
*****
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 26 Sie 2004, 18:17
Posty: 981
Miejscowość: RADOMSKO
Witam. Tylko wrzucam najnowsze infa z klubu. Godne przeczytania


1. Podanie o odejście z zarzadu klubu złozyli; Lenk, Jachowicz i Szyler. Głownym powodem jest to, że miesiąc temu były prezes Barda obiecał, że jezeli odejdzie Lenk z klubu to wspólnie z innymi biznesmenami znajdą pieniądze na utrzymanie IV-ligowej drużyny. Natomiast dzień po meczu Widzewa, w niedziele, powiedział, że nikt nie chce dać pieniędzy i on tez nie da. Koniecznie chciał odsunąć od władzy Lenka, który nie chciał się zgodzić na walke z PZPN w sądach cywilnych co automatycznie wykluczy RKS ze struktur PZPN. Poprzedniemy zarządowi na tym w ogole nie zalezy, chcą tylko odzyskać pożyczona klubowi kase. Trzymają z Dąbrowskim natomiast Lenk był dla nich jedyna przeszkodą w klubie.


2. Całkowity utarg z meczu z Widzewem wynosił 7180 zł. Z czego trzeba bylo zapłacić firmie ochroniarskiej z Zabrza 6100zł. Naszej ochronie 380 zł Karetce pog 135 zł. To sobie policznie ile zostało do "rozkradzenia"!! I to jest całkowita prawda. Rozliczenie z biletów i ich produkcji zrobiły władze RTS Widzew. RKS nic nie miał tu nic do powiedzenia.


3. Nie wierzcie tak naszym piłkarzom ze chcieli grać za darmo bo jesli bylaby to prawda to nie przerywali by treningów w styczniu na 2 tygodnie. Jak udało sie załatwić przez komisje rady miasta i zarząd klubu 8000zł dostali po pare groszy to wznowili treningi. Jak dowiedzieli sie ze była plajta po meczu Widzewa z Korona (klub liczył na okolo 30 000 tys zł) to pilkarze odmowili treningów, udziału w meczach sparingowych itd.


4. Pani prezydent obiecywała w kampanii wyborczej ze jedną z wazniejszych spraw jest przejecie stadionu RKSu i pomoc klubowi. Juz po jej wyborze w 100% slucha Dąbrowskiego, który wydal juz dawno wyrok na RKS ze klub musi zniknąc z pilkarskiej mapy Polski. Ciągle gra na zwłokę, niemal codzien sa w Urzędzie Miasta działacze klubu. Klub jest zadłuzony na okolo 5 mln zł. Nie ma zadnych dotacji, pomocy znikąd wiec co maja robic?


Nawet wziecie z UKS Mechanik młodych pilkarzy wiąze się z opłatami w OZPN Piotrków - okolo 1000 zł za każdgo zawodnika! I skąd wziąć pieniądze??!! Na litośc boską, nie rozpowszechniajcie informacji, że ktokolwiek coś z klubu ukradł, bo nie ma tam co ukraść. Do klubu nie wplywają pieniądze znikąd aby boisko bylo w należytym stanie, w klubie pracują tylko 3 osoby. Trzeba zapłacić za wodę, telefon, energię. Czy Wy myślicie, że na te oplaty z nieba kasa spada? Na wszystko trzeba skąds wziąć pieniądze. Teraz co do konkretnych osób. Rzucacie wyzwiskami w czwłonkow zarzadu czy p. Kawkę...on jest tylko pracownikiem a nie czlonkiem wladz, więc nie ma wpływu na żadne decyzje podejmowane w klubie. Jednym z głównych winowajców za obecną sytuację w klubie jest Dąbrowski, dlaczego więc Czarni nie maja zaplacić za całą rundę śmiesznych 2000 zł.? Mamy mu szykować boisko, być obecnym na meczach przez 5 meczów za darmo? Możecie obrzucać błotem Słowińskiego, który obiecywał 30 000 co miesiąc a dał tylko raz. Możecie mieć pretensje do pani prezydent i poprzednich władz klubu, bo obecna sytuacja jest wynikiem ich działań..Nowy zarząd chciał to ratować ale niestety jest bezsilny w tym miescie.
Klub w niedlugim czasie weźmie parę groszy od UKS Mechanik za grę ich drużyn w rundzie wiosennej, co moze starczy na utrzymanie 2 grup młodzieżowych RKSu. Tak więc klub bedzie istnial. Problem instanieje z IV liga, na którą potrzeba min. 20 000 miesiecznie.


z poważaniem zarzad

_________________
HEJ HO RADOMSKO!!

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 17:19 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
A ja mam najprostsze pytanie pod slońcem - czy RKS Radomsko wystartuje w IV lidze czy nie??? Bo zapewne wszyscy w końcu chcą wiedzieć tak czy nie!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 17:25 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 31 Sie 2005, 17:06
Posty: 177
Miejscowość: piastowska 100%RKS
Barda i Dąbrowski już swoje odjebali w klubie i niech sie trzymajom tera zdala. nowy zarząd robił co mógł. odeszli bo tego wymagała sytuacja...nikt nie chciał dać kasy na klub bo był Lenk a tera jak odszedł to też nikt nie chce pomóc no bo co niby z tego bedom mieli.
chyba trza wziąść sprawy w swoje ręce bo to co sie wyprawia robi sie już nudne.
a co do tego że czarni majom grać mecze na naszym stadionie to już sprawa pani prezydent i dąbrowskiego. skoro nie gra RKS to niech grajom czarni. taki ch.. jak na to gówno bedziemy chodzić. albo my ich albo oni nas

wkurwiłem sie :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

_________________
Image
WYCHOWANI W NIENAWIśCI RADOMSZCZAńSCY TERRORYśCI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 18:13 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
mozna by sprobowac zrobic choc by 30 min demontracje kolo stadion RKSu. Chodzic w kolko po pasach to chyba w tym kraju mozna. Tak np teraz ekolodzy w ochronie doliny Rozpudy robia. Paralizuje to ruchw miescie. Ci na stołkach moze wreszcei zrozumieja ze RKS ma byc. Taka blokada ulicy to jest strocona dla Nich kasa, źle wygladaja w oczach sponorow. moze tak do Nich trafić. Tylko pomysł nie bijcie

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 18:22 
Offline
*
*

Rejestracja: Czwartek, 24 Cze 2004, 12:45
Posty: 181
Miejscowość: ze starej brygady
No przecież było pewne ze jak wygra p.Anna to Ted juz bedzie wiedział co zrobic z naszym klubem i swoimi zasranymi czarnuchami.Prawda jest taka ze ta agonia trwa już za długo,przez co dług rośnie,nikt nie chce przyjsc ze sponsorów itd.A co do Lenka,Teda,Bardy to powiem tak ci panowie sie znaja dobrze i "kurwa kurwie łba nie urwie".

_________________
STARA WIARA
Przetrwali nieliczni


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 19:51 
Offline
****
****

Rejestracja: Piątek, 28 Lis 2003, 15:50
Posty: 561
Miejscowość: z drogi
interesuje mnie tylko jedno: czemu skoro tadek to takie chodzace zlo, to czemu wpuszczaja go na mecze, witaja sie z nim i gadaja? czegos nie kumam, czy tak sie traktuje najwiekszego wroga?
tadek bez watpienia to stary dorobkiewicz (liczy sie tylko kasa, on sam i jego chora urazona duma), jednak wyglada na to, ze cale to "towarzystwo" jest po jednych pieniadzach

_________________
ma drużyna - ma jedyna!
ImageImage


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 20:07 
Offline

Rejestracja: Środa, 20 Wrz 2006, 20:59
Posty: 81
Miejscowość: CENTRUM
jak to wszystko pięknie jest napisane... Ja wiem że Ci panowie którzy rządzili robią z siebie w tej chwili największych bojowników o RKS, i jednocześnie największe ofiary, a ja niestety nie wierze- Każdy ma prawo do swojej opinii (czy nie prawdą jest ze pan prezes Rzeźniczak nie przyjechał do zawodników po umówionym tel. po czym wyłączył tel.?? Wiem to nie od zawodników)!!!-prawdą jest że nasz Zarząd jest niekopetentny - zadajemy pytanie (bardzo proste i konkretne) CZY RKS WYSTĄPI W RUNDZIE WIOSENNEJ? cisza!!! Najlepiej powiedzieć że Urząd Miasta winny itd-fakt pani władająca tym miastem obiecała wiele przed wyborami po czym wiemy co jest po-i to nie ulega wątpliwości że miasto jest tu współwinne-co do Tadka dobrze to ujął Nagad (nic dodać nic ująć) ale wiem że RKS dostał jakąś część pieniędzy z Urzędu Miasta (dokładnie z tej komisji która zbierała pieniądze na RKS z Sankowskim na czele)-gdzie te pieniądze? O ile się orientuje jakieś pieniądze dało PGK (lub jakiś inny zakład, mogłem się pomylić) Moze zróbmy tak jak GKS Katowice!! Kibice przejęli władze w klubie i pieniądze są rozliczane sumiennie co do złotówki!!! Wiem że łatwo powiedzieć gorzej wykonać-tym bardziej jak klub ma kilkumilionowy dług, ale coś trzeba myśleć :?

_________________
Stara Gwardia - TYLKO RKS!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 21:19 
Offline
*
*

Rejestracja: Wtorek, 16 Sie 2005, 10:07
Posty: 143
kurwa chyba nie zarobili marnych 7 tysięcy za mecz bo wynajmowali stadion. I co zrobili to za free? Niewierze ze az tak im odjebało!!!
poza tym tadek to złodziej i nikt mi nie powie ze tak nie jest, ja mam niezła pamięć choc prawda jest taka ze tylko on w radomsku umie kupowac piłkę i tylko jemu zalezy zeby cos sie działo i w piłce i w jego kieszeni.
wiem poza tym ze dopuki sie słowik nie wkurwił i nie odebrał im targowicy to mieli z niej ok 3-4 mln złotych miesięcznie!!!! i nie podlegali kontroli miasta i wałki tak odchodziły ze ho ho.
Moim zdaniem trzeba stworzyc nowy rks, bez długów i z ludzmi którym zależy choc wątpie czy tacy są....


Ostatnio edytowany przez tommy, Poniedziałek, 5 Mar 2007, 21:26, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 21:21 
Offline
*
*

Rejestracja: Środa, 3 Sie 2005, 12:52
Posty: 133
czasem sobie myśle że czy nie lepiej byłoby zupełnie zacząć od nowa w jakiejś B klasie...
a co do zarządu to Banda Huja i tyle!!!!!!!!!!!!! :x


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 22:52 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 22:24
Posty: 54
Drodzy młodzi koledzy czy wy nie widzicie tego, że radomszczańska piłka właśnie startuje od zera czyli od klasy B. Czym jest RKS? Jest zlepkiem dwóch klubów Stali i Czarnych. Stadion na Brzeźnickiej przed połączeniem należał właśnie do Czarnych i niech Oni tam wrócą - innego ratunku nie ma. Czym jest obecny i poprzedni zarząd RKS ? Bandą gołodupców bez kasy, którzy wyciągają tylko ręce po jałmużne, niech dadzą sami, a nie trwonią czyjeś pieniądze i zaciągają gigantyczne długi. Kto będzie z nimi współpracował, z takim panem L... , który nie wiadomo jakim cudem wyrwał się z wiezienia, by zacząć się układać z takimi ludźmi jak Listkiewicz i Kolator. :P :smile: :-) :razz:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group