RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Sobota, 1 Cze 2024, 06:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 4 Maj 2006, 09:35 
Offline
***
***

Rejestracja: Wtorek, 19 Paź 2004, 08:48
Posty: 395
Miejscowość: Radomsko
Moim zdaniem to fajnie ze u Nas jest mecz reprezentacji ale tak szczerze to kto przed tym meczem wiedzial o jakis wynikach reprezentacji i to do tego do 16 lat no chyba raczej nikt nie wierze tez o zapelnieniu stadionu po brzegi i wielkiej fety!!!!
Jedynym plusem jest to ze mecz jest u Nas i PZPN wybral nasz stadion.
Wiadomo to cieszy bo na mecz przyjda stali bywalcy glodni meczy...ale wydaje mi sie ze nic po za tym :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 4 Maj 2006, 10:24 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Przykładem moga być mecze Reprezentacji Polski U-21.Jest to bardziej doświadczona ranga niż U-16 i więcej można zobaczyć osób liczacych sie w lidze i grajacych z niezłymi państwami o dany cel.A i tak na mecze U-21 nie przychadzą tłumy kibiców nawed jezeli grają w dużych miastach.
Anglia - Polska U-21 23.100
Polska - Anglia U-21 1.500
Zgadzam sie z tym co napisał Kaczor.Ale kto wie może zapełnimy stadion.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 4 Maj 2006, 12:47 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 31 Sie 2005, 17:06
Posty: 177
Miejscowość: piastowska 100%RKS
jak narazie to jedyna szansa dla nas kibiców aby pokazać wszystkim że pomimo tego iż nie ma kluby to my jesteśmy . napewno bedzie delegacja z naszego kochanego PZPN-u wiec trzeba ich odpowiednio ugościc :x :x :x
tak więc zapraszam wszystkich na mecz i do młyna oczywiście
:-x RADOMSZCZAńSKI :razz: RKS :-x

_________________
Image
WYCHOWANI W NIENAWIśCI RADOMSZCZAńSCY TERRORYśCI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 4 Maj 2006, 13:14 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 13 Lis 2004, 16:23
Posty: 475
Miejscowość: Jagiellonska
Jak wiecie nie każdy ma neta i nie może wejsc na forum aby przeczytać o meczu Polska Rosja. Mecz nie jest wcale nagłośniony nigdzie ( oprócz forum) nie ma wiadomości o meczu typu kiedy o ktorej gdzie. Wiec przydałaby sie jakas reklama wtedy napewnie wiecej osob by sie pojawilo na tym meczu. Znam osoby ktore po usłyszeniu o meczu, że reprezentacja do lat 16 gra w Radomsku i tak nie wieży. Wiec jeżeli ten mecz nie zostanie rozreklamowany to i tłumach na brzeżnickiej możemy pomarzyć:/

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 4 Maj 2006, 13:32 
Offline
*
*

Rejestracja: Czwartek, 30 Cze 2005, 12:17
Posty: 156
Miejscowość: Gubernia
Ja widziałem informacje o meczu w po prostu informacje


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 4 Maj 2006, 17:12 
Offline
**
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 5 Sie 2005, 08:16
Posty: 212
ja tam rozpowiadalem i osoby przychodza nawet Ci co nie chodza na RKS to przychodza na Polske, ale potwierdzam slowa Soczka. Trzeba by bylo jakas reklame dac i pokazac PZPN'owi iz Radomsko zasluguje na pilke nozna w miescie, ze kibice chodza na mecze. Ale jaka reklame dac to ja nie wiem;/

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 4 Maj 2006, 17:46 
Offline
****
****

Rejestracja: Środa, 15 Gru 2004, 14:31
Posty: 666
jak tak chcecie to reklamowac to rozpowiadajcie po kumplach po szkołach niech to wirtualne radomsko tez o tym napomknie

rubcie tak jak na gksie wezcie kolegow oni niech wezma kolegow itd itp
pozdrawiam

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NLFi7Zn9NFI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 4 Maj 2006, 18:19 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
dziś byłem z gofrem w klubie i z rozmowy z zarządem wynikło że,
od tego meczu zależy przyszłość naszego klubu.
Wiem na pierwszy rzut oka dziwnie. Bo jak od meczu reprezentacji Polski moze zalezec dalsza przyszłość RKSu ? A jednak. Na ten mecz beda zaproszone "grube ryby" ze stolicy i maja ocenia czy Radomsko zasluguje na profesjonalna pilke. Beda na wszystko patrzec : organizacja tej imprezy, ile ludzi przyjdzie na mecz, atmosfera na stadionie itp. Organizacje tej imprezy miał dostać sasiad zza miedzy - Bełchatów - lecz nasi działacze sie postarali i meczyk jest na Brzeźnickiej. Na stadionie trwaja prace aby to widowisko wyszło jak najlepiej.Klub tym meczem zarobi troche sobie oczywiscie zarobi. Wszystkie trybuny beda otwarte oczywiscie My Najwierniejsci idziemy na Młyn !!. Odnosnie wyzwisk na tym meczu: kazdy dobrze wie komu "dziekowac" za to ze jest jak jest. Ale chociaz raz powstrzymajmy sie od bluzgów na PZPN, "naszego" prezydenta - jeśli wszystko dobrze pojdzie bedziemy mieli okazje zeby sie rozliczycz , a jesli ktoś wyskoczy z "je**C PZPN" niech wie ze to moze byc ostatni okrzyk jaki usłyszy murawa na Brzeźnickiej. Ten mecz jest dla nas wielkim sprawdzianem a zarazem ostatnia szansa na uratowanie tego klubu.

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 4 Maj 2006, 20:00 
Offline
**
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 5 Sie 2005, 08:16
Posty: 212
no i jest tak jak myslalem. Tak samo myslal Tombik. PZPN przyjezdza do Radomska, a my zeby PZPN pomyslal ze zaslugujemy na profesjonalna pilke musimy:
-zrobic jakies ladne widowisko(nie krzyczec nic o PZPN)
-duzo ludzi ma przyjsc na mecz ( to jest oczywiste)

a potem RKS IV liga :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 5 Maj 2006, 11:59 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 11 Lut 2006, 19:42
Posty: 104
Miejscowość: z Radomska
ja tak mysle ze mozna by wydrukowac takie ogloszenia i porozwieszac gdzie sie da np w szkolach w stsie itp tam tak jak na manifestacji


TYLKO RKS :P :P :P :P :P :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group